0
0
69
Вночі у середу, 30 липня, Україна вкотре перебуває під ударом російських ударних дронів типу "Shahed", їх помічають у низці регіонів.
Інформація оновлюється...
Оновлено о 00:25: Дрони рухаються на Павлоград зі сходу та заходу, а на Очаків летить ще одна швидкісна ціль.
Оновлено о 00:19: Військові бачать БПЛА на сході Дніпропетровської області, курс - північно-західний. Жителів Павлограда та району просять перебувати в укриттях.
Також Повітряні сили пишуть про швидкісну ціль на Очаків. Є ракетна загроза для Миколаївщини та Херсонщини.
Станом на 00:15 повітряну тривогу оголошено у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.
Після опівночі додалася загроза застосування ударних дронів для Вишгородського району Київської області. Крім того, у напрямку Харкова зі сходу також фіксують БПЛА.
Близько 23:50 у Командуванні Повітряних сил ЗСУ попередили про російські безпілотні літальні апарати на межі Дніпропетровської та Полтавської областей (північний курс), сході Чернігівщини (південно-західний), північніше н.п. Терни Сумської області (південний) та на північному заході Харківщини (південно-західний).
Нічна атака росіян на УкраїнуЯк повідомляв УНІАН, у ніч на 29 липня окупаційна армія запустила по країні дві балістичні ракети Іскандер-М із Ростовської області та окупованого Криму, а також 37 дронів різних типів.
Вибухи чули у місті Кам'янське Дніпропетровської області. Вранці стало відомо про значні руйнунування у пологовому та терапевтичному відділеннях місцевої лікарні.
Внаслідок атаки загинули троє людей, серед них - 23-річна вагітна дівчина. Постраждали ще 22 людей, зокрема й 10 медичних працівників.
Повітряні сили повідомили, що під час нічної атаки зафіксували влучання п'яти дронів та двох ракет у трьох локаціях. Ще на двох впали уламки.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
195
Коментарі:
0
Переглядів:
179
Коментарі:
0
Переглядів:
266
Коментарі:
0
Переглядів:
720
Коментарі:
0
Переглядів:
571
Коментарі:
0
Переглядів:
1129
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.