Головна Блог ... Новини Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щ...

Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 3

  • 0

  • 8566

Відключити рекламу
Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ - tn1_ab07822f0b3533be3b407fc2c56113ac_601aeb4117d16.jpg

Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон «Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю». За відповідний законопроєкт №3497 проголосували 318 депутатів.

Ухваленим законом передбачається виключити з Господарського кодексу України положення про необхідність визначення в статуті часток учасників ТОВ і ТДВ.

Згадайте новину: Украинцам дадут козырь в борьбе с коллекторами. Что поменяет новый закон

Встановлюється, що перелік обов’язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ визначається виключно Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Як зазначається у пояснювальній записці, закон дозволить усунути законодавчу колізію, що безпосередньо стосується понад 684 тис. суб’єктів господарювання.

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", що замінив собою більшість положень Закону України "Про господарські товариства" Цивільного кодексу України і Господарського кодексу України щодо діяльності товариств з обмеженою (ТОВ) і додатковою відповідальністю (ТДВ)

Одним із нововведень закону було скасування норми старого Закону "Про господарські товариства" вказувати у статутах ТОВ і ТДВ розміри часток учасників товариства. На практиці це означало, що після придбання частки у статутному капіталі новий співвласник мав додатково отримати позитивне рішення загальних зборів учасників про внесення відповідних змін до статуту. Така вимога заважала нормальному обігу часток, адже існував ризик блокування рішення у разі недобросовісності інших учасників.

Користуйтеся консультацією: Покрокова інструкція добровільного припинення ТОВ

  • 8566

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 8566

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст