Главная Блог ... Новости Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щ...

Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 3

  • 0

  • 8567

Отключить рекламу
Ухвалено зміни до Господарського кодексу України щодо обов'язкових положень статуту ТОВ та ТДВ - tn1_ab07822f0b3533be3b407fc2c56113ac_601aeb4117d16.jpg

Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон «Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю». За відповідний законопроєкт №3497 проголосували 318 депутатів.

Ухваленим законом передбачається виключити з Господарського кодексу України положення про необхідність визначення в статуті часток учасників ТОВ і ТДВ.

Згадайте новину: Украинцам дадут козырь в борьбе с коллекторами. Что поменяет новый закон

Встановлюється, що перелік обов’язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ визначається виключно Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Як зазначається у пояснювальній записці, закон дозволить усунути законодавчу колізію, що безпосередньо стосується понад 684 тис. суб’єктів господарювання.

17 червня 2018 року набрав чинності Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", що замінив собою більшість положень Закону України "Про господарські товариства" Цивільного кодексу України і Господарського кодексу України щодо діяльності товариств з обмеженою (ТОВ) і додатковою відповідальністю (ТДВ)

Одним із нововведень закону було скасування норми старого Закону "Про господарські товариства" вказувати у статутах ТОВ і ТДВ розміри часток учасників товариства. На практиці це означало, що після придбання частки у статутному капіталі новий співвласник мав додатково отримати позитивне рішення загальних зборів учасників про внесення відповідних змін до статуту. Така вимога заважала нормальному обігу часток, адже існував ризик блокування рішення у разі недобросовісності інших учасників.

Користуйтеся консультацією: Покрокова інструкція добровільного припинення ТОВ

  • 8567

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 8567

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст