Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 04.05.2021 року у справі №183/6148/19 Ухвала КЦС ВП від 04.05.2021 року у справі №183/61...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 04.05.2021 року у справі №183/6148/19

Ухвала

09 червня 2021 року

м. Київ

справа № 183/6148/19

провадження № 61-5723ск21

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Мартєва С. Ю. розглянув клопотання Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про повернення судового збору за подання касаційної скарги на постанову Дніпровського апеляційного суду від 19 січня 2021 року у справі за позовом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України до ОСОБА_1, правонаступником якого є ОСОБА_2, про відшкодування майнової шкоди,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 22 квітня 2021 року відмовлено у відкритті провадження за касаційною скаргоюДепартаменту патрульної поліції Національної поліції України на постанову Дніпровського апеляційного суду від 19 січня 2021 року у справі за позовом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України до ОСОБА_1, правонаступником якого є ОСОБА_2, про відшкодування майнової шкоди.

У травні 2021 року Департамент патрульної поліції Національної поліції України звернувся із клопотанням про повернення судового збору у зв'язку з відмовою у відкритті провадження.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Із матеріалів касаційного провадження вбачається, що ухвалою Верховного Суду від 22 квітня 2021 року відмовлено у відкритті касаційного провадження.

Таким чином, сплачений Департаментом патрульної поліції Національної поліції України судовий збір у розмірі 2 270,00 грн за платіжним дорученням від 09 березня 2021 року № 2771 підлягає поверненню.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

Клопотання Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про повернення судового збору задовольнити.

Зобов'язати УК у Печерському районі м. Києва повернути Департаменту патрульної поліції Національної поліції України сплачений судовий збір у розмірі 2 270,00
грн
за платіжним дорученням від 09 березня 2021 року № 2771 на розрахунковий рахунок UA 288999980313151207000026007, отримувач - УК у Печерському районі м.

Києва, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), МФО: 899998, код отримувача - 37993783 ККДБ: ~organization1~ "Судовий збір (Верховний Суд, 055)".

Копію ухвали та платіжне доручення від 09 березня 2021 року № 2771 направити Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ю. Мартєв
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати