Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала ККС ВП від 25.08.2020 року у справі №639/3452/20 Ухвала ККС ВП від 25.08.2020 року у справі №639/34...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 25.08.2020 року у справі №639/3452/20

Ухвала

21 вересня 2020 року

м. Київ

справа № 639/3452/20

провадження № 51-3959 ск 20

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Булейко О. Л.,

суддів Іваненка І. В., Фоміна С. Б.,

розглянувши касаційну скаргу начальника відділу міжнародного співробітництва прокуратури Харківської області - Говоруна Є. О. на ухвалу Харківського апеляційного суду від 26 червня 2020 року,

встановив:

25 серпня 2020 року Касаційним кримінальним судом Верховного Суду касаційну скаргу Говоруна Є. О. через її невідповідність вимогам п. 4, п. 5 ч. 2 ст. 427 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК) залишено без руху і надано строк для усунення недоліків. Також Говоруну Є. О. було роз'яснено, що у разі неусунення недоліків касаційної скарги, залишеної без руху, в установлений строк касаційна скарга повертається особі, яка її подала.

У межах наданого строку для усунення недоліків касаційної скарги та на виконання ухвали касаційного суду Говорун Є. О. направив заяву, в якій виклав доводи на обґрунтування, на його думку, незаконності оскаржуваної ухвали апеляційного суду, проте недоліків касаційної скарги не усунув.

Так, недоліки касаційної скарги, які пов'язані з її змістом, можуть бути усунуті шляхом подання змін чи доповнень до касаційної скарги, або шляхом подання нової касаційної скарги.

При цьому заява, яку Говорун Є. О. направив до суду касаційної інстанції на усунення недоліків, за своїм змістом не є змінами чи доповненнями до попередньої касаційної скарги, або новою касаційною скаргою, яку можна було б вручити учасникам судового провадження, а тому не може бути підставою для відкриття касаційного провадження.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК касаційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки касаційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.

За таких обставин, касаційна скарга Говоруна Є. О. підлягає поверненню.

Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК, Суд

постановив:

Касаційну скаргу начальника відділу міжнародного співробітництва прокуратури Харківської області - Говоруна Є. О. на ухвалу Харківського апеляційного суду від 26 червня 2020 року повернути.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

О. Л. Булейко І. В. Іваненко С. Б. Фомін
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати