Історія справи
Ухвала КАС ВП від 24.01.2018 року у справі №800/378/17
Ухвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №800/378/17

ВЕРХОВНИЙ СУДУХВАЛА09.01.2018 Київ П/9901/131/18 800/378/17Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Бучик А.Ю., розглянувши матеріали адміністративної справи № 800/378/17 за позовом ОСОБА_1 до Президента України Порошенка Петра Олексійовича, про визнання протиправним та скасування Розпорядження Президента України Порошенка Петра Олексійовича від 24 липня 2017 року № 151/2017-рп "Про звільнення ОСОБА_1 з посади голови Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області", -встановив:ОСОБА_1 звернувся до Вищого адміністративного суду України з адміністративним позовом, в якому просив визнати протиправним та скасувати Розпорядження Президента України Порошенка Петра Олексійовича від 24 липня 2017 року № 151/2017-рп "Про звільнення ОСОБА_1 з посади голови Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області".Ухвалою Вищого адміністративного суду від 12 жовтня 2017 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Президента України Порошенка Петра Олексійовича.15.12.2017 розпочав роботу Верховний Суд та набрав чинності
Закон України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України
Цивільного процесуального кодексу України
Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" від 03.10.2017.Відповідно до пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення"
Закон України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України
Цивільного процесуального кодексу України
Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" зміни до
Кодексу адміністративного судочинства України вводяться в дію з урахуванням певних особливостей. Зокрема, у підпункті 4 передбачено, що касаційні скарги (подання) на судові рішення в адміністративних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного адміністративного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.Справу № 800/378/17 з Вищого адміністративного суду України передано до Верховного Суду.
За результатами автоматизованого розподілу судових справ визначено склад суду в адміністративній справі - судову колегію у складі суддів Бучик А.Ю. (доповідач), Гімон М.М., Берназюк Я.О., Гриців М.І., Мороз Л.Л.Відповідно до ч.
2 ст.
266 КАС України адміністративна справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.Обставин, які перешкоджають призначенню справи до судового розгляду, не встановлено.Керуючись статтями 12,19,22,248,262,266, пунктом 5 частини першої Розділу VІІ "Перехідні положення"
Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -ухвалив:
1. Прийняти до провадження адміністративну справу № 800/378/17.2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження колегією у складі п'яти суддів.3. Розгляд справи призначити в судовому засіданні, яке відбудеться 22 січня 2018 року о 11:00 в приміщенні суду за адресою: вул. Московська, 8, корпус 5, м.Київ, 01029, про що повідомити сторони.4. Учасники справи можуть отримати інформацію в розглядуваній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: supreme.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.Суддя А.Ю. Бучик