Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 18.09.2018 року у справі №815/719/18 Ухвала КАС ВП від 18.09.2018 року у справі №815/71...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 18.09.2018 року у справі №815/719/18



УХВАЛА

18 жовтня 2018 року

Київ

справа №815/719/18

адміністративне провадження №К/9901/63622/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача Шарапи В.М., суддів Бевзенка В.М., Данилевич Н.А., розглянувши питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Національної поліції в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2018 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 серпня 2018 року у справі №815/719/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Національної поліції в Одеській області, за участю третьої особи Головного управління Державної казначейської служби в Одеській області, про стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, моральної шкоди та витрат з надання правової допомоги, -

ВСТАНОВИВ:

На адресу Верховного Суду надійшла касаційна скарга Головного управління Національної поліції в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2018 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 серпня 2018 року у справі №815/719/18.

Судом установлено, що заявник звертався до суду касаційної інстанції зі скаргою на зазначені судові рішення.

Ухвалою Верховного Суду від 17 вересня 2018 року (К/9901/60374/18) було відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Національної поліції в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2018 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 серпня 2018 року у справі №815/719/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Національної поліції в Одеській області, за участю третьої особи Головного управління Державної казначейської служби в Одеській області, про стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, моральної шкоди та витрат з надання правової допомоги.

Пунктом 3 частини 1 статті 333 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) встановлено, що суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо є ухвала про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою цієї особи на це саме судове рішення.

За таких обставин, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись статтями 248, 333, КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Національної поліції в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2018 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 серпня 2018 року у справі №815/719/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Національної поліції в Одеській області, за участю третьої особи Головного управління Державної казначейської служби в Одеській області, про стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, моральної шкоди та витрат з надання правової допомоги.

Копію ухвали про відмову у відкритті касаційного провадження з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В. М. Шарапа

Судді В. М. Бевзенко

Н. А. Данилевич
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати