Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №2040/5287/18 Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №2040/5...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №2040/5287/18



УХВАЛА

09 січня 2019 року

Київ

справа №2040/5287/18

адміністративне провадження №К/9901/66740/18

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Гімона М.М., перевіривши касаційну скаргу Головного управління Держпраці у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від
02.08.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від
05.11.2018 у справі № 2040/5287/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Держпраці у Харківській області про визнання незаконними дій та скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

29.11.2018 до Верховного Суду надійшли матеріали касаційної скарги Головного управління Держпраці у Харківській області направлені поштою 27.11.2018.

Ухвалою Верховного Суду від 10.12.2018 зазначену касаційну скаргу залишено без руху з підстав її невідповідності вимогам статті 330 Кодексу адміністративного судочинства України та надано скаржнику десятиденний строк для усунення недоліків касаційної скарги з дня отримання копії цієї ухвали, а саме, для надання суду платіжного документа про оплату судового збору за подання касаційної скарги.

Згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення ( № 0102925866978), копія ухвали суду від 10.12.2018 про залишення касаційної скарги без руху отримана скаржником 17.12.2018.

Станом на цей день, будь-яких заяв чи клопотань від скаржника до суду не надходило.

Тому, є всі підстави вважати, що встановлений судом строк для усунення недоліків касаційної скарги закінчено, проте виявлені недоліки скаржником не усунуто.

Згідно частини 2 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених КАС України, застосовуються положення КАС України.

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

З огляду на наведене, подана у цій справі касаційна скарга підлягає поверненню її заявнику.

На підставі вищенаведеного та керуючись статтями 169 251 330 332 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Головного управління Держпраці у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 02.08.2018 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 05.11.2018 у справі № 2040/5287/18 повернути скаржнику.

Копію даної ухвали надіслати учасникам справи у порядку, визначеному статтею 251 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає..............

М.М. Гімон,

Суддя Верховного Суду
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати