Історія справи
Ухвала КАС ВП від 17.01.2018 року у справі №800/254/17

ВЕРХОВНИЙ СУДУХВАЛАпро призначення судового засідання02.02.2018 м. Київ П/9901/249/18 800/254/17 Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Кравчука В.М., перевірив матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Президента України про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії, -ВСТАНОВИВ:ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Президента України про визнання протиправною бездіяльності Перезидента України щодо розгляду звернення від18.04.2017 року, зобов'язання розглянути звернення та зобов'язати Перезидента України забезпечити дотримання
Конституції України, прав та свобод людини і громадянина Чернівецькою селищною радою Чернівецького району Вінницької області 7-го скликання.Відповідно до п.
1 ч.
1 та ч.
2 ст.
263 КАС України суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження бездіяльності суб'єкта владних повноважень або розпорядника інформації щодо розгляду звернення або запиту на інформацію, яка розглядається у строк не більше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.Ухвалою від 16.01.2018 Верховний Суд прийняв справу до свого провадження та в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи (в письмовому провадженні).Відповідно до ч.
8 ст.
262 КАС України, дослідивши докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, суд вважає за необхідне призначити судове засідання у справі за правилами спрощеного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.Керуючись ст.
173 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:1. Призначити судове засідання, яке буде здійснюватись в письмовому провадженні без повідомлення (виклику) сторін.2. Судове засідання буде проводитись 08 лютого 2018 року у складі визначеної колегії суддів.3. Копію ухвали надіслати учасникам справи для відома.5. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою https://supreme.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, є остаточною та оскарженню не підлягає.Суддя-доповідач Кравчук В.М.