Головна Блог ... Новини У Мін'юст взяли на роботу довічно засуджену за подвійне вбивство Катерину Щуку У Мін'юст взяли на роботу довічно засуджену за под...

У Мін'юст взяли на роботу довічно засуджену за подвійне вбивство Катерину Щуку

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 2

 • 4

 • 13720

Відключити рекламу
 - tn1_1be9b5ecb56ceb782e2806f7a69c8475_612cbaa35587c.jpg

У Міністерстві юстиції України почала працювати довічно засуджена жінка. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник відомства Денис Малюська.

"Працює нормально. Роботодавець і працівник задоволені", — запевнив міністр.

Малюська написав, що, на його думку, працювати необхідно всім працездатним, а "сидіти на шиї в держави вкрай небажано". Також чиновник зазначив, що для довічно засуджених робота — це можливість не тільки заробити, а й ресоціалізуватися, заради чого витрачаються мільярди гривень з державного бюджету.

У коментарі до цієї публікації Яна Баранова, психологиня і помічниця народного депутата від "Слуги народу" Святослава Юраша, написала, що мова про жінку, яку звуть Катерина Щука.

"Від довічниці Каті Щуки, яку Ви взяли на роботу, окрема подяка. Вона дуже натхненна і мотивована бути максимально корисною", — повідомила Баранова, супроводивши свій коментар знімком Катерини Щуки.

Втім, яку саме роботу виконує нова співробітниця Мін'юсту, не повідомлялося.

У вересні 2020 року Денис Малюська говорив, що в нього була ідея працевлаштовувати засуджених до довічного ув'язнення в call-центр міністерства.

Довічно засуджена Катерина Щука: що про неї відомо

У 2016 році Катерина (дівоче прізвище — Костіна) стала першою в історії України жінкою, яка, відбуваючи довічне ув'язнення, вийшла заміж. Її чоловіком став Юрій Щука, чиє прізвище вона і взяла. На той момент засудженій було 33 роки, її чоловікові — 27. Одруження відбулося прямо в Качанівській виправній колонії Харкова, де жінка відбувала покарання.

Подружжя розповідало, що познайомилися вони, коли Катерина вже була в місці позбавлення волі.

Катерину Щуку засудили у 2010 році за співучасть у подвійному вбивстві. Пізніше жінка заявляла, що була причетна до інциденту побічно, проте під час судових розглядів взяла на себе провину за свого тодішнього коханого, після чого й отримала такий вирок.

 • 13720

  Переглядів

 • 4

  Коментарі

 • 13720

  Переглядів

 • 4

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Министру видимо есть что скрывать от общественности, какую же работу выполняет убийца. Как вариант могу предположить что как уголовник с опытом пишет инструкции по групповым убийствам, либо ведёт курсы по совершению убийств. Вызывает подозрение почему министр юстиции так благоволит к пожизненно заключённым? Его предыдущей идеей было предложение выпускать пожизненных преступников после определённого срока отсидки. Кто то из вас в здравом рассудке представляет себе что Оноприенко работает в call-центре министерства или что его выпустили?

  31.08.2021 15:12

  Молодец, так и нужно - преступника она или нет, наказана по закону и на этом точка. Работа у нее связана с систематещацией инвормации и это даст ей возможность овладеть компьтерной грамотностью. Да и на ту зарплату в 300 гривен что ей дали фактически - тяжело кого то нанять. Ну а вой от совкоголовых кретинов, типа "инструкции для преступников кропает" - кроме как пожелать им найти хорошего психиатора, ничего иного не вызывает.

  02.09.2021 18:25

  За ошибки извеняюсь, плохо вижу текст.

  02.09.2021 18:27

  Очень смешаные чувства от такой новости. С одной стороны это правильно, с другой стороны это ж все таки Министерство юстиции, хотя так как они работают в министерстве, то выбор кадров не должен смущать.

  04.09.2021 14:39

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст