0
0
13
Якщо Україна не здобуде рішучої перемоги і піде на поступки Росії, як того передбачає "мирний план" Трампа, відновлення бойових дій буде неминучим. Кремль вже упевнився в думці, що зрештою агресія себе окупає. Про це в авторській статті для Foreign Affairs пишуть військово-політичні експерти Андреа Кендалл-Тейлор і Майкл Кофман.
У світлі усе більш очевидних планів Дональда Трампа і його команди домогтися швидкого миру в Україні із певними поступками на користь Росії двоє експертів намагаються попередити про негативний розвиток подій, який неминуче послідує за цим геополітичним прорахунком наступної адміністраці США.
Тейлор і Кофман попереджають, що загарбницькі амбіції Росії не зупиняться на Україні, і за відсутності реального спротиву з боку Заходу російська агресія лише збільшуватиме масштаби. На думку аналітиків, поступки вимогам Росії в Україні не забезпечать Європі спокій, а зовсім навпаки.
"Просто подивіться на події останніх двох десятиліть. На кожному кроці — війна в Грузії в 2008 році, перше вторгнення Росії в Україну в 2014 році та розгортання її військ у Сирії в 2015 році — Путін дедалі більш охоче ризикував, оскільки він починав вірити, що це окупається", – попереджають аналітики.
Тейлор і Кофман визнають, що США справді можуть розглядати Китай як більш пріоритетного суперника, аніж Росію. Однак у протистоянні з Китаєм Америці все одно потрібно убезпечити європейський напрямок.
"Якщо Вашингтон передчасно зменшить свою прихильність до Європи, Москва може сприйняти це як ознаку зростаючої незацікавленості США та використати нагоду, щоб просунутися вперед", – пишуть експерти.
Вони наголошують, що закінчення війни в Україні на вигідних для Києва умовах є найліпшим способом зменшити загрозу нової агресії з боку Росії. Причому ця мирна угода має стати частиною ширшої стратегії стримування Росії – військового та економічного. В іншому випадку Росія зрештою розпочне "нову безрозсудну війну" чи то проти НАТО, чи то знову проти України.
"Немає легкого вирішення протистояння Заходу з Росією. Російський ревізіонізм і агресія не зникають. Навіть якщо нинішня війна в Україні буде вирішена шляхом перемир’я, без будь-яких гарантій безпеки для України, ймовірна нова війна. Для Сполучених Штатів та їхніх союзників було б набагато краще серйозно поставитися до виклику з боку Росії сьогодні, ніж дозволити, щоб завтра інший конфлікт став дорожчим завданням", – пишуть Тейлор і Кофман.
Перспективи закінчення війни в УкраїніЯк писав УНІАН, видання Business Insider назвало 4 основні сценарії того, як розвиватиметься війна в Україні після приходу Дональда Трампа до влади в США. Зокрема можливими є не тільки поразка однієї зі сторін та замороження війни, але навпаки її затягування.
Також ми розповідали про три можливі сценарії введення миротворців в Україні. Перший варіант – коли миротворці силою зброї примушують протиборчі сторони припинити бойові дії – вочевидь є неймовірним у нашому випадку. Але є ще два сценарії.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
157
Коментарі:
0
Переглядів:
418
Коментарі:
0
Переглядів:
143
Коментарі:
0
Переглядів:
250
Коментарі:
0
Переглядів:
811
Коментарі:
0
Переглядів:
1499
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.