Головна Блог ... Новини Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чуб подарував оточенню Черновецького Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чу...

Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чуб подарував оточенню Черновецького

Відключити рекламу
Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чуб подарував оточенню Черновецького - tn1_sud_povernuv_stolitsi_budivlyu_bilya_ipodromu_yaku_chub_podaruvav_otochennyu_chernovetskogo_5736f9d346159.jpg

Суд визнав недійсним продаж будівлі по просп. Академіка Глушкова, 10ж у Києві фірмі «Етернум». Про це свідчить постанова Вищого госпсуду від 28 квітня.

Влітку 2010 року Департамент комунальної власності м. Києва продав фірмі «Етернум» будівлю головного корпусу площею 2592 кв м фактично без конкурсу за заниженою ціною. При цьому в подальшому чиновники взагалі повернули фірмі сплачені кошти.

Все почалося у 2009 році, коли вказану будівлю було включено до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Вартість корпусу була визначена у розмірі 6,49 млн грн. Втім, на аукціон будівля була виставлена за меншою ціною – 5,45 млн грн. За цією початковою вартістю її і купив «Етернум».

Згадайте новину:Заступник Кличка Ілля Сагайдак задекларував 8 будинків, 29 квартир та 15 гаражів

Фактично конкурсу не було, оскільки єдиний конкурент «Етернуму» фірма «Ларго Груп» не запропонувала своєї ціни взагалі. Її роль зводилася виключно до присутності на аукціоні.

Через місяць після торгів Департамент повернув «Етернуму» сплачені за будівлю кошти як помилково перераховані та у зв’язку з відсутністю договору купівлі-продажу в Департаменті.

Варто також зауважити, що інформацію про аукціон було опубліковано лише у газеті «Дивіденди-Інформ», що звузило коло потенційних покупців.

ТОВ «Етернум» у березні 2010 року заснував Іван Опріш із Закарпаття. З 2012 року засновником і директором фірми є Едуард Нєрсєсов з Донецька.

Іван Опріш у 2010 році ненадовго став засновником ТОВ «Юніверс Інвестмент», де його одразу замінило ТОВ «Сімейний лікар», співзасновником якого був Сидоренко Олег Володимирович. Олег Сидоренко разом з Олесем Довгим (у 2006-2011 рр – секретар Київради, з 2014 р – народний депутат) у 2001 році заснували ТОВ «Український видавничий центр», у 2003 р вони вийшли зі складу засновників фірми.

«Етернум» зареєстрований за однією адресою (Київ, вул. Марії Приймаченко, 1/27, кім. 204), зокрема, з ТОВ «Феноріс Холдинг». У 2010 році вони мали також спільний телефон (380442325234). На той час директором і співзасновником «Феноріс Холдингу» був Максим Мосунов – голова Наглядової ради «Київхімволокна» з 2009 р.

Згадайте новину:Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграти вибори в Грузії.

Анатолій Чуб, який є чоловіком сестри екс-мера столиці Леоніда Черновецького, протягом лютого-вересня 2009 року був головою спостережної ради «Київхімволокна». Як відомо, саме Чуб очолював Департамент комунальної власності м. Києва (тоді це було Головне управління) з 2006 по 2011 рр.

Зауважимо, що телефон 380442325234 з 2007 і до квітня 2010 рр також мало ТОВ «ВК-Брок», засновником якого у 2007-2008 рр був Ігнатуха Сергій Михайлович, помічник нардепа Олександра Супруненка у 2007-2012 рр. Як відомо, брат Олександра Вячеслав Супруненко, екс-депутат Київради, був зятем Черновецького.

Згадайте новину: Житло екс-заступника генпрокурора: де взяв квартиру В. Касько?

Крім того, з 2008 року телефоном 380442325234 користується ТОВ «Фортуна-Капітал», співзасновником якого у 2008-2009 рр був Бархатов Олексій Ігорович, який у 2009-2011 рр очолював Головне управління транспорту КМДА. У жовтні 2011 року він був затриманий при отриманні хабара.

Станом на 2010 рік засновником і директором ТОВ «Ларго Груп» був Голота Олексій Миколайович.

Джерело: Наші гроші

 • 1583

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1583

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  і жили вонищасливо - кум короля, сват міністра

  18.05.2016 18:13

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст