Головна Блог ... Новини Сценарій ЄБРР: На Україну чекає короткотермінова рецесія, за якою послідує відновлення економіки Сценарій ЄБРР: На Україну чекає короткотермінова р...

Сценарій ЄБРР: На Україну чекає короткотермінова рецесія, за якою послідує відновлення економіки

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_63986700_1585483563_5e808f2b9c3da.jpg

Європейський банк реконструкції та розвитку прогнозує скорочення українського ВВП. Про це заявив директор ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, пише ukrainian.voanews.com

"Загалом ми прогнозуємо скорочення ВВП, яке також викличе скорочення податкових надходжень. Вкупі з погашенням зовнішнього боргу у 2020-му році це робить завершенням переговорів щодо кредитного фінансування з боку МВФ абсолютним пріоритетом для влади України", - відзначив Патроне.

Завершення переговорів щодо кредитного фінансування з боку МВФ є абсолютним пріоритетом для влади України

Вважає Маттео Патроне

За повідомленнями ЗМІ, днями президент України Володимир Зеленський заявив про переговори зі Світовим банком, МВФ та ЄБРР про фінансову допомогу.

"Загалом, разом зі Світовим банком і ЄБРР ми можемо отримати мінімум $10 млрд", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляє "Європейська Правда", експерти прогнозують, що у випадку продовження карантину в Україні на декілька місяців ВВП України у 2020-му році впаде на 9%, а курс гривні може сягнути 35 гривень за долар. При цьому експерти розраховують на те, що Україна отримає допомогу від Міжнародного валютного фонду (МВФ).

За словами директора ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу, в організації базовим сценарієм розвитку ситуації вважають наступне: на Україну чекає короткотермінова рецесія, за якою послідує різке відновлення економіки, якому сприятимуть інвестиції у державний сектор. На думку Патроне, банківська система перебуває у гарному стані для подолання викликів.

Вспомните новость: 16 украинских богачей завезли коронавирус в Киев из Куршевеля. Легкомысленная тусовка превратилась в общий кошмар

Шок ланцюжка постачання та збуту на Україні можливо позначиться менш гостро ніж на інших економіках, бо Україна ще не завершила процес інтеграції до глобального ланцюжка доданої вартості

Вспомните новость: В условиях жесткого карантина, у половины украинцев закончатся деньги через месяц (инфографика)

Кілька факторів, за словами Патроне, визначать особливості того, як коронавірус позначиться на економіці України.

"Шок ланцюжка постачання та збуту на Україні можливо позначиться менш гостро, ніж на інших економіках, бо Україна ще не завершила процес інтеграції до глобального ланцюжка доданої вартості, - заявив Патроне. - Україна відчує наслідки споживацького шоку. Він стане результатом зменшення попиту всередині країни та стандартного попиту".

За словами Патроне, Україна як експортер товарів відчує наслідки цінового шоку на товарних ринках. Невпевненість на глобальному ринку також вплине не девальвацію гривні та на збільшення ставки євробондів.

 • 2173

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2173

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст