Головна Блог ... Новини США мають модернізувати винищувачі просто зараз: FP назвало загрозу для Вашингтона США мають модернізувати винищувачі просто зараз: F...

США мають модернізувати винищувачі просто зараз: FP назвало загрозу для Вашингтона

  • 0

  • 0

  • 76

Відключити рекламу

Росія, розв'язавши війну проти України, втратила здатність конкурувати зі США у військовій сфері, але святе місце порожнім не буває. Тепер же головним конкурентом для Вашингтона став Пекін.

Видання Foreign policy пише, що винищувач шостого покоління перебуває на різних стадіях розробки в кількох країнах, а США і Китай головні конкуренти в цих перегонах. Вашингтон не може дозволити Пекіну отримати перевагу в цьому змаганні. Для збереження переваги в галузі військових авіаційних технологій США необхідно викладатися на повну котушку, щоб зберегти свою перевагу в повітрі.

CHENGDU J-20 "Mighty Dragon" - це вже розроблений Пекіном бойовий літак п'ятого покоління. Володіючи передовою авіонікою і можливостями обробки даних, а також будучи першим китайським літаком-невидимкою, він конкурує як з американським F-22 Raptor, так і з F-35 Lightning II. У нього є обмеження за кількістю боєприпасів, але, вперше для Китаю, він може служити як надзвуковий ударний літак дальнього радіусу дії або перехоплювач.

У 2017 році ВПС Народно-визвольної армії прийняли J-20 на озброєння. На озброєнні вже перебуває до 150 літаків J-20, а ВПС Китаю можуть отримувати по одному такому літаку щомісяця. Масштабне виробництво означає, що вони можуть компенсувати будь-які якісні недоліки кількістю.

Також Китай давно співпрацює з Пакистаном, спільно з яким він розробив багатоцільовий бойовий літак четвертого покоління JF-17 Thunder.

Експерти вважають, що хоча J-20 не зрівняється з F-22, він може стати серйозним конкурентом F-35. Китайці проводять модернізацію J-20 у той час, коли США зазнають труднощів з F-35, що дає змогу усунути розрив у можливостях між двома винищувачами, які конкурують. При ціні близько 100 мільйонів доларів за раму, програма F-35 обійдеться платникам податків у 1,3 трильйона доларів за весь термін служби платформи, але насправді проблеми з F-35 можуть перешкодити США розробити свій літак шостого покоління.

Програма Next Generation Air Dominance передбачає об'єднання пілотів з безпілотними системами. Вона охоплюватиме вдосконалені пілотовані винищувачі, а також флот із приблизно 1000 безпілотників, які автономно допомагатимуть пілоту в бою. Вартість NGAD, ймовірно, у кілька разів перевищить вартість F-35.

Варто зазначити, що Китай працює над власною версією NGAD. При цьому Пекін розраховує ввести в дію свій винищувач шостого покоління до 2035 року, але американське "сімейство систем" NGAD може бути готове до 2030 року, якщо Пентагон і Конгрес виділятимуть потрібні суми.

Бомбардувальник нового покоління США - останні новини

Northrop Grumman бере участь у створенні перспективного стратегічного бомбардувальника нового покоління - B-21. Свій перший політ він здійснив минулого року. Незадовго до цього були представлені фото нового літака, але інформації про нього дуже мало.

Уявлення про деякі конструктивні особливості бомбардувальника дає змогу зробити новий знімок літака в повітрі.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 76

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 76

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст