18.08.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  236
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Справу члена ВРП Гречківського, що вимагав хабар у $500 тис, передають до суду, - Генпрокуратура

Раніше Гречківському була оголошена підозра за статтею “шахрайство”. За версією слідства, член Вищої Ради Правосуддя вимагав $500 тис. за незаконний вплив на прийняття судових рішень в інтересах запорізької компанії ТОВ «Богадар». Прокурори стверджували, що саме після розмови з членом Вищої ради юстиції посередник - арбітражний керуючий Олег Шкляр - зробив представнику ТОВ «Богадар» пропозицію сплатити $500 тис.

Згадайте новину: ВРЮ вимагає у Генпрокуратури доказів вини Гречківського

За цю суму суди трьох інстанцій мали винести рішення на користь компанії: $150 тис. за рішення першої інстанції, стільки ж за рішення апеляції і $200 тис. за рішення Вищого господарського суду, - про це йдеться у матеріалі Юлії Самсонової для програми “Наші гроші. Досудилися”.

Нині досудове розслідування у справі завершено і справа буде передана до суду, повідомляють у Генпрокуратурі. Стаття, яку інкримінують підозрюваному, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючого члена Вищої ради правосуддя та його поплічника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України.

Згадайте новину: Член Вищої ради юстиції Гречківський вимагав хабар в 500 тис. доларів

Не зважаючи на спроби підозрюваних ухилитись від ознайомлення та отримання процесуальних документів щодо завершення досудового розслідування, 08.08.2017 прокурором у кримінальному провадженні вже вручено обвинувальні акти обом особам, що перебувають під слідством.

Найближчим часом матеріали провадження будуть спрямовані до суду для розгляду по суті.

Автор: Марина Ансіфорова

Джерело: bihus.info

Вспомните новость: Гречковского отпустили под залог в 3,8 млн

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення