Головна Блог ... Новини Справа Насірова: чи платитимуть компенсацію та чи законно звільнили чиновника Справа Насірова: чи платитимуть компенсацію та чи ...

Справа Насірова: чи платитимуть компенсацію та чи законно звільнили чиновника

Відключити рекламу
Справа Насірова: чи платитимуть компенсацію та чи законно звільнили чиновника - tn1_0_61208500_1582616825_5e54d0f995743.jpg

Звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби визнали протиправним. Про наслідки журналістка сайту 24 каналу поговорила з юристом, кандидатом юридичних наук Василем Мірошниченком.

Рішення суду

Шостий апеляційний адміністративний суд без змін залишив рішення Окружного адміністративного суду щодо визнання протиправним та скасування розпорядження КМУ про звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби.

Варто зауважити, що подаючи апеляцію до цього суду Роман Насіров відмовився від таких позовних вимог як: поновлення його на посаді та виплати компенсації за вимушені прогули. Таким чином, він хотів лише аби його звільнення було визнано незаконним. Ймовірно він це робив задля покращення власної репутації.

Проте навіть якби Роман Насіров і хотів би поновитись на посаді, проте це неможливо: Державна фіскальна служба перебуває в стадії реформування. Це підтвердили журналістці 24 каналу в пресслужбі Державної податкової служби. Після завершення реформи замість однієї Державної фіскальної служби з'явиться дві – Державна податкова та Державна митна служби.

Щодо поновлення чиновника на посаді, то можна поновитись лише на те робоче місце, яке існує. Якщо його не існує, бо ліквідована відповідна юридична особа, тоді немає куди й відновлювати,
– наголошує Василь Мірошниченко.

Згадайте новину: Справа Насірова: суд за 10 хвилин оголосив обвинувачення, яке раніше зачитували 2 роки – відео

Вимога компенсації

Як розповідає юрист, трапляється, що паралельно існує дві юридичні особи. Приміром, у нас Верховний суд України і Верховний суд паралельно були й досі, як не дивно, існують.

Буває, що в такій установі навіть є вакансії, тоді людину можуть поновити і одразу скоротити цю посаду, якщо вона існує.

Якщо в позові зазначають вимогу про виплату компенсації за вимушений прогул, тоді її можуть виплатити. У випадку, коли установа вже реформована, компенсацію стягують з правонаступника (якщо нова служба є правонаступником попередньої) або з Державної казначейської служби,
– додає Василь Мірошниченко.

Щоправда, у позові Романа Насірова про таку компенсацію не йшлось.

Так само як не оскаржувалась в позові й сама реформа Державної фіскальної служби. Щоправда, для того щоб її оскаржувати потрібно аби були підстави, адже уряд має право проводити реорганізацію. Якби скасували це рішення уряду і відновилась попередня структура, тоді було б куди поновлюватись. Щоправда, в такому випадку поновленого чиновника все одно б скоротили, бо не може бути одночасно два керівника.

Згадайте новину: Верховний суд України скасував усі рішення на користь Насірова

рішення суду по Насірову, суд над Насіровим, Насіров Роман

Згадайте новину: Ексчиновника виправдали: прокурори не дали ухвал на НСРД і “загубили” хабар

Хто такий Роман Насіров, дивіться тут:

Автор новини: Ірина Поліщук

 • 1306

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1306

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст