Головна Блог ... Новини Співробітників ТЦК хочуть перевдягнути у цивільний одяг - ухилянтам стане складніше Співробітників ТЦК хочуть перевдягнути у цивільний...

Співробітників ТЦК хочуть перевдягнути у цивільний одяг - ухилянтам стане складніше

Відключити рекламу
Співробітників ТЦК хочуть перевдягнути у цивільний одяг - ухилянтам стане складніше - ba65944e55f38824edc383f8953e2c2f.jpg

Влада готується завдати ухилянтам ще одного удару, який значно ускладнить їхнє життя. ТЦК можуть зробити цивільною структурою, і відтак всі їхні працівники будуть вдягнені у цивільний одяг. Через це розрізнити їх у натовпі звичайних міських перехожих буде зовсім непросто.

Про можливе реформування територіальних центрів комплектації розповів голова Комітету з нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Незважаючи на новий закон про мобілізацію, який набрав чинності ще місяць тому, поповнення українського війська усе ж просувається надто повільно. Влада вважає, що в цій ситуації недопрацьовують ТЦК, і що ефект від їхньої діяльності має бути значно вищим. Через це зараз розглядають кілька варіантів реформування ТЦК, які могли би підвищити коефіцієнт корисної дії цих формувань.

Один із варіантів – підпорядкування ТЦК Міністерству оборони. Прибічники такої ініціативи вважають, що безпосереднє підпорядкування значно поліпшить комунікацію ТЦК із військовим відомством. І завдяки цьому мобілізація піде значно швидше та в більших обсягах.

Другий варіант – зробити ТЦК цивільними установами. Тоді центри комплектування будуть повністю підпорядковані цивільним службам, і співробітники ТЦК не носитимуть військового одягу.

Однак цей варіант, як і перший, потребує детального аналізу, зауважив Завітневич. Адже програма-мінімум будь-якої реформи – не зашкодити тому, що вже надбано і працює. Очільник оборонного комітету також наголосив, що будь-які зміни під час війни треба втілювати вкрай обережно, аби ще більше на зашкодити. Адже зараз система мобілізації, хоч і пробуксовує, та все ж працює.

Втім, у будь-якому разі, і той, і інший варіант нічого доброго ухилянтам не обіцяє. У першому випадку, ТЦК посилять "відлов" ухилянтів усіма доступними способами. А в другому – їх неможливо буде здалеку "запеленгувати" і встигнути прослизнути у перше-ліпше підворіття.

Джерело: BBC Україна

 • 7132

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 7132

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст