21.02.2015    Переглядів:  242
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Спікера «Партії регіонів» Михайла Чечетова взяли під варту?

Спікера «Партії регіонів» Михайла Чечетова взяли під варту? - spikera_partii_regioniv_mihayla_chechetova_vzyali_pid_vartu_54e865e60ebc1.jpg

Кумедного регіонала Михайла Чечетова, який як то кажуть «на пальцах по простому» завжди намагався виправдати антинародні вчинки режиму Януковича, суддя Печерського районного суду м. Києва Олеся Батрин сьогодні вночі взяла  під варту до моменту внесення ним грошової застави у сумі приблизно  4 млн. 990 тис.  гривень.

Раніше начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк повідомляв громадськість, що Михайла Чечетова поряд з деякими іншими народними депутатами (Калетник, Олійник) все ж таки збираються притягти до відповідальності за організацію 16 січня 2014р. голосування руками у Верховній Раді, щодо прийняття так званих «драконівських законів» та фальсифікацію результатів такого голосування. Як відомо Михайло Чечетов був одним із членів Лічильної комісії, яка підраховувала голоси, проте як встановило пізніше розслідування, голосів для ухвалення цих «драконівський законів» не вистачило.

Сам Чечетов свою вину звичайно не визнає і стверджує, що живе на пенсію, яка складає біля 7000,00 грн. Кошти на внесення застави планує просити у друзів.   

Нагадаємо, що у минулому Михайло Чечетов був головою Фонду державного майна і яскраво відзначився продажем від імені держави найбільшого металургійного комбінату «Криворіжсталь» консорціуму створеному Пінчуком та Ахметовим за ціну, яка в п‘ять разів була меншою за ту ціну, яку отримала держава після Помаранчевої революції, реприватизації комбінату та продажу міжнародній металургійній корпорації Mittal Steel Company N.V. Проте тоді Чечетову вдалося уникнути відповідальності і стати депутатом ВРУ за списком «Партії регіонів».

Згадайте новину: Затримано соратника громадина Януковича Олександра Єфремова

Не всі "диктаторські закони" були скасовані торік. Ми все ще живемо за ними. 

Портнова нарешті оголосили у  розшук.

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику. 

Читайте інтерв'ю: Головний слідчий ГПУ Сергій Горбатюк: «Жоден з «беркутівців» не дає викривальних чи визнавальних показів у яких би зазначалися об’єктивні обставини подій: «не знаю», «не бачив», «не чув».

Андрей Портной: «На моём депозитном счету в Приватбанке было почти 600 тысяч долларов, я их перевёл на карту и пользуюсь, вопреки заявления Генпрокуратуры эти средства не арестованы и не заблокированы.»

Источник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/mi_vse_shche_givemo_za_diktatorskimi_zakonami_16_sichnya_infografika_1/

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: