Головна Блог ... Новини Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступником генпрокурора Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступни...

Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступником генпрокурора

Відключити рекламу
 - tn1_0_92236200_1567787833_5d728b39e1354.jpg

Віталія Каська 5 вересня призначено першим заступником генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Про це повідомила пресслужба ГПУ, пише radiosvoboda.org

Віталій Касько закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка у 1998 році. Того ж року почав працювати у Львівській транспортній прокуратурі.

Згадайте новину: Викривачі можуть стати важливим інструментом подолання корупції за умови їхньої належної мотивації й захисту з боку держави – Руслан Рябошапка

З 1999 по 2002 роки працював на посадах від старшого слідчого до начальника слідчого відділу в прокуратурі Львівської області. З 2002 по 2005 роки – старший прокурор Генеральної прокуратури України. У 2005-2007 роках займався юридичною практикою. Повернувся до Генеральної прокуратури у 2007 році на посаду начальника міжнародно-правового управління, де пропрацював до 2010 року. З 2010 по 2014 роки займався адвокатською діяльністю.

У 2014 році Каська призначили заступником генерального прокурора України. Звільнився з посади у 2016 році та займався адвокатською діяльністю.

Згадайте новину: Зе! Кабмин: Все о жизни и связях новых министров

 • 1490

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1490

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Шакал подтягивант своих - таким Генпрокурором Зеленский четко показал обществу, что не каких перемен в лучшую сторону в прокуратуре не предвидеться.

  07.09.2019 14:00

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст