Головна Блог ... Новини Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступником генпрокурора Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступни...

Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступником генпрокурора

Відключити рекламу
Рябошапка призначив Віталія Каська першим заступником генпрокурора - tn1_0_92236200_1567787833_5d728b39e1354.jpg

Віталія Каська 5 вересня призначено першим заступником генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Про це повідомила пресслужба ГПУ, пише radiosvoboda.org

Віталій Касько закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка у 1998 році. Того ж року почав працювати у Львівській транспортній прокуратурі.

Згадайте новину: Викривачі можуть стати важливим інструментом подолання корупції за умови їхньої належної мотивації й захисту з боку держави – Руслан Рябошапка

З 1999 по 2002 роки працював на посадах від старшого слідчого до начальника слідчого відділу в прокуратурі Львівської області. З 2002 по 2005 роки – старший прокурор Генеральної прокуратури України. У 2005-2007 роках займався юридичною практикою. Повернувся до Генеральної прокуратури у 2007 році на посаду начальника міжнародно-правового управління, де пропрацював до 2010 року. З 2010 по 2014 роки займався адвокатською діяльністю.

У 2014 році Каська призначили заступником генерального прокурора України. Звільнився з посади у 2016 році та займався адвокатською діяльністю.

Згадайте новину: Зе! Кабмин: Все о жизни и связях новых министров

 • 1677

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1677

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Шакал подтягивант своих - таким Генпрокурором Зеленский четко показал обществу, что не каких перемен в лучшую сторону в прокуратуре не предвидеться.

  07.09.2019 14:00

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст