Головна Блог ... Новини Росія може у квітні оголосити дефолт "як Венесуела" – Morgan Stanley Росія може у квітні оголосити дефолт "як Венесуел...

Росія може у квітні оголосити дефолт "як Венесуела" – Morgan Stanley

Відключити рекламу
Росія може у квітні оголосити дефолт \

Пільговий період за російськими зовнішніми облігаціями 2023 та 2043 років закінчується 15 квітня – шанси РФ здійснити виплати дедалі менші, і протермінування у квітні означати дефолт "як у Венесуелі".

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на Саймона Вейвера, старшого стратегіста у сфері суверенного кредитування для країн, що розвиваються, у Morgan Stanley.

За даними Morgan Stanley & Co, шанси Росії здійснити виплати за зовнішнім боргом зменшуються, оскільки ціни на облігації падають, в країні настає рецесія та наростають обмеження щодо виплат після вторгнення в Україну.

"Ми бачимо дефолт як найбільш ймовірний сценарій", – написав Вейвер. "У разі дефолту, навряд ситуація буде звичайною – порівняння з Венесуелою, натомість, буде найбільш точним".

Дефолт може настати вже 15 квітня, коли закінчиться 30-денний пільговий період щодо виплат, які російський уряд заборгував за доларовими облігаціями у 2023 і 2043 роках.

Хоча котирування державного боргу рідко падають до однозначних цифр, у Morgan Stanley вважають, що російські облігації "можуть наблизитися". Ліван і Венесуела є єдиними останніми прикладами такого низького зниження боргу країни.

Південноамериканська країна та її державна нафтова компанія Petroleos de Venezuela S.A. оголосили дефолт на суму 60 мільярдів доларів понад як чотири роки тому.

За словами Вейвера, Росія схожа на Венесуела, оскільки у неї також є значні нафтові активи, які можуть працювати лише після зняття санкцій.

Крім того, Morgan Stanley зауважує на невизначеності щодо того, чи дозволять банкам США приймати купонні платежі від Міністерства фінансів Росії навіть, якщо такі виплати будуть.

Згадайте новину: 630 мільярдів доларів резервів РФ блоковані. Рубль .... до свидания!

Нагадуємо:

Агентсво Moody's змінило суверенний кредитний рейтинг РФ з B3 до Ca – тепер Росію відділяє лише одна сходинка від дефолту.

Виплати за суверенними облігаціями Росії нерезидентам залежатимуть від санкцій, запроваджених Заходом, заявили в Мінфіні РФ. Це викликало побоювання технічного дефолту щодо єврооблігацій на десятки мільярдів доларів.

Президент Росії Владімір Путін підписав указ, яким дозволив Росії виплачувати рублями всі борги перед США, країнами ЄС та іншими країнами, які наклали проти РФ санкції.

 • 1514

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1514

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст