Пропозиції громадського сектору щодо конституційної реформи

25.06.2015 | Автор: Березюк Олег Валерійович
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

В Конституції мають бути прописані тільки ті правові норми, за захистом яких можна звернутися до суду, тому її необхідно реформувати.

Проект Конституції України в ефірі UKRLIFE.TV представив голова громадської організації «Українське юридичне товариство», адвокат, громадський діяч, правозахисник Олег Березюк.

«Ми маємо негативний досвід застосування Конституції зразка 1996 та 2004 року. Це говорить про те, що Україні потрібна конституційна реформа, але виникає питання, яка вона повинна бути і що потрібно зробити, щоб між гілками влади був баланс, щоб кожен виконував свої функції і працював на народ, а не на себе.

Говорити про те, що конституція України 1996 та 2004 року, абсолютно погана – неможна. При підготовці проекту Конституції, який ми представили, було застосовано такий підхід: ті норми, які пройшли випробування часом та показали свою дієвість – залишились.

Якщо взяти нині діючу Конституцію, то в ній прописана 161 стаття. В підготованому нами проекті всього 33 статті. В Конституції мають бути прописані тільки ті правові норми, за захистом яких можна звернутися до суду», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Олегом Березюком в ефірі UKRLIFE.TV.

Читайте статтю: Проект Конституції України ГО "Українське юридичне товариство"

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні статті
Популярні судові рішення
ЕСПЧ
1