Головна Сервіси для юристів ... Закони Про землеустрій Стаття 35. Інвентаризація земель при здійсненні землеустрою Стаття 35. Інвентаризація земель при здійсненні зе...

Стаття 35. Інвентаризація земель при здійсненні землеустрою

Про землеустрій (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1908

    Переглядів

  • 1908

    Переглядів

  • Додати в обране

    Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, виявлення та виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

    {Частина перша статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

    У разі виявлення при проведенні інвентаризації земель державної та комунальної власності земель, не віднесених до тієї чи іншої категорії, віднесення таких земель до відповідної категорії здійснюється органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування на підставі відповідної документації із землеустрою, погодженої та затвердженої в установленому законом порядку.

    {Статтю 35 доповнено частиною другою згідно із Законом № 3123-VI від 03.03.2011 }

    Порядок проведення інвентаризації земель затверджується Кабінетом Міністрів України.

    {Статтю 35 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2498-VIII від 10.07.2018 }

    Інвентаризація масиву земель сільськогосподарського призначення проводиться з такими особливостями:

    а) підставою для проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення є:

    для земель державної власності - рішення органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою;

    в інших випадках - рішення сільської, селищної, міської ради, на території якої знаходиться масив;

    б) при проведенні інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення здійснюються заходи щодо:

    внесення до Державного земельного кадастру відомостей про сформовані земельні ділянки, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру;

    формування невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок;

    формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами;

    формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями, які обмежують масив та земельні ділянки, розташовані уздовж масиву;

    виправлення помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру щодо меж земельних ділянок та інших відомостей про земельні ділянки.

    {Пункт "б" частини четвертої статті 35 доповнено абзацом шостим згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

    {Статтю 35 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2498-VIII від 10.07.2018 }

    Інвентаризація масиву земель сільськогосподарського призначення, не менш як 75 відсотків земель якого належить одній або декільком особам на праві власності або користування, може проводитися за відсутності рішення органів, зазначених у пункті "а" частини четвертої цієї статті.

    {Статтю 35 доповнено новою частиною згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

    За результатами проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення відомості про такий масив та про земельні ділянки, розташовані в ньому (у разі їх формування або за відсутності відомостей про них у Державному земельному кадастрі), вносяться до Державного земельного кадастру, про що замовник документації із землеустрою письмово повідомляє власників та користувачів земельних ділянок.

    {Статтю 35 доповнено частиною згідно із Законом № 2498-VIII від 10.07.2018 }

    Попередня

    37/80

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст