Головна Сервіси для юристів ... Закони Про засади державної мовної політики Стаття 15. Мова досудового розслідування та прокурорського нагляду Стаття 15. Мова досудового розслідування та прокур...

Стаття 15. Мова досудового розслідування та прокурорського нагляду

Про засади державної мовної політики (ЗМІСТ) Інші закони
 • 829

  Переглядів

 • 829

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 245-VII від 16.05.2013 }

  Мовою роботи та актів з питань досудового розслідування та прокурорського нагляду в Україні є державна мова. Поряд із державною мовою при проведенні досудового розслідування та прокурорського нагляду можуть використовуватися регіональні мови або мови меншин України, інші мови. Кожна особа має право бути невідкладно повідомлена мовою, яку вона розуміє, про мотиви арешту чи затримання і про природу та причини звинувачення проти неї і захищати себе, користуючись цією мовою, у разі необхідності, з безкоштовною допомогою перекладача.

  {Текст статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 245-VII від 16.05.2013 }

  Попередня

  15/32

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст