Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист суспільної моралі Стаття 22. Порядок введення в дію цього Закону

Стаття 22. Порядок введення в дію цього Закону

Про захист суспільної моралі (ЗМІСТ) Інші закони
 • 373

  Переглядів

 • 373

  Переглядів

 • Додати в обране

  Закон України "Про захист суспільної моралі" набирає чинності з дня його опублікування.

  У тримісячний термін усі закони та нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади приводяться у відповідність з положеннями цього Закону.

  До приведення законодавства у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

  Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дня опублікування цього Закону підготувати та затвердити нормативно-правові акти, положення й кошториси Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

  Президент України

  Л.КУЧМА

  м. Київ
  20 листопада 2003 року
  № 1296-IV


  Попередня

  22/22

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст