Головна Сервіси для юристів ... Закони Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності Стаття 5. Оскарження рішень у справах про порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності Стаття 5. Оскарження рішень у справах про порушенн...

Стаття 5. Оскарження рішень у справах про порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності

Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 374

  Переглядів

 • 374

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності може бути оскаржено до суду протягом 15 днів з дня її винесення з повідомленням про таке оскарження у той самий строк органу, який виніс постанову.

  { Частина перша статті 5 в редакції Закону N 320-VIII ( 320-19 ) від 09.04.2015 }

  Президент України Л.КУЧМА

  м. Київ, 14 жовтня 1994 року N 208/94-ВР

  Попередня

  5/5

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст