Головна Сервіси для юристів ... Закони Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 1. Поняття приватизації державного житлового фонду Стаття 1. Поняття приватизації державного житловог...

Стаття 1. Поняття приватизації державного житлового фонду

Про приватизацію державного житлового фонду (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1158

    Переглядів

  • 1158

    Переглядів

  • Додати в обране

    Приватизація державного житлового фонду (далі - приватизація) - це відчуження квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках, призначених для проживання сімей та одиноких осіб, кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. ін.) державного житлового фонду на користь громадян України.

    {Частина перша статті 1 в редакції Закону № 40/97-ВР від 05.02.97 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 500-VI від 04.09.2008 , № 3716-VI від 08.09.2011 }

    {Офіційне тлумачення положень частини першої статті 1 див. в Рішенні Конституційного Суду № 4-рп/2004 від 02.03.2004 }

    Державний житловий фонд - це житловий фонд місцевих Рад народних депутатів та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.

    Особливості приватизації житлових приміщень у гуртожитках визначаються законом.

    {Статтю 1 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 3716-VI від 08.09.2011 }

    1/13

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст