Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пенсії за особливі заслуги перед Україною Стаття 6. У разі смерті особи, яка мала право на пенсію за особливі заслуги відповідно до статті 1 цього Закону, непрацездатні члени сім’ї померлого, зазначені в статті 36 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", мають право на встановлення надбавки до пенсії у таких розмірах: за наявності одного непрацездатного члена сім’ї-70 відсотків, двох і більше-90 відсотків надбавки до пенсії померлого годувальника або надбавки до пенсії, що могла бути йому встановлена. Стаття 6. У разі смерті особи, яка мала право на п...

Стаття 6. У разі смерті особи, яка мала право на пенсію за особливі заслуги відповідно до статті 1 цього Закону, непрацездатні члени сім’ї померлого, зазначені в статті 36 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", мають право на встановлення надбавки до пенсії у таких розмірах: за наявності одного непрацездатного члена сім’ї-70 відсотків, двох і більше-90 відсотків надбавки до пенсії померлого годувальника або надбавки до пенсії, що могла бути йому встановлена.

Про пенсії за особливі заслуги перед Україною (ЗМІСТ) Інші закони
  • 325

    Переглядів

  • 325

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3108-IV від 17.11.2005 }

    У разі смерті військовослужбовця, поліцейського, особи начальницького або рядового складу органів внутрішніх справ, особи начальницького або рядового складу державної пожежної охорони, особи начальницького або рядового складу органів і підрозділів цивільного захисту, особи, яка має спеціальне звання Бюро економічної безпеки України, особи начальницького або рядового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, особи начальницького або рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, які загинули (померли) при виконанні службових обов’язків під час проходження військової служби, служби в Національній поліції України, служби в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, органах і підрозділах цивільного захисту, Бюро економічної безпеки України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України чи Державній кримінально-виконавчій службі України внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаного під час виконання цих обов’язків, і були посмертно нагороджені державними нагородами України, зазначеними у статті 1 цього Закону, непрацездатні члени сім’ї померлого, зазначені у статті 36 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та статті 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", мають право на встановлення до пенсії надбавки в таких розмірах: за наявності одного непрацездатного члена сім’ї - 70 відсотків, двох і більше - 90 відсотків розміру надбавки, передбаченого для осіб, зазначених у пункті 1 статті 1 цього Закону.

    {Частина друга статті 6 в редакції Закону № 2292-IV від 23.12.2004 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3108-IV від 17.11.2005 ; в редакції Закону № 3591-IV від 04.04.2006 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 879-VI від 15.01.2009 , № 901-VIII від 23.12.2015 ; в редакції Закону № 1150-IX від 28.01.2021 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3113-IX від 29.05.2023 }}

    Надбавка встановлюється до пенсії, на яку член сім’ї померлого годувальника має право згідно із законом. При цьому застосовується порядок встановлення і збільшення надбавки, визначений статтею 5 цього Закону.

    Виділення частки пенсії, що належить кожному члену сім’ї, здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

    {Частина четверта статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3108-IV від 17.11.2005 }

    {Стаття 6 в редакції Закону № 91-IV від 11.07.2002 - набирає чинності з 1 січня 2003 року}

    Попередня

    6/19

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст