Головна Сервіси для юристів ... Закони Про гуманітарну допомогу Стаття 3. Підстави для здійснення гуманітарної допомоги, її розподілу, перерозподілу, передачі іншим набувачам Стаття 3. Підстави для здійснення гуманітарної доп...

Стаття 3. Підстави для здійснення гуманітарної допомоги, її розподілу, перерозподілу, передачі іншим набувачам

Про гуманітарну допомогу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1544

    Переглядів

  • 1544

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 3 в редакції Закону № 3448-IX від 08.11.2023 }

    Підставою для започаткування процедури визнання допомоги гуманітарною є письмова пропозиція донора про її надання.

    Підставою для здійснення гуманітарної допомоги в Україні є письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання. Отримувач гуманітарної допомоги має такі самі права на її використання, що і набувач гуманітарної допомоги.

    Зміна отримувача гуманітарної допомоги можлива лише за письмовим погодженням з донором такої допомоги, крім випадків, якщо таке погодження було надано донором під час його пропозиції про надання гуманітарної допомоги або передбачено правочином щодо здійснення гуманітарної допомоги.

    {Частина третя статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5463-VI від 16.10.2012 ; в редакції Закону № 3448-IX від 08.11.2023 }

    Отримувачі гуманітарної допомоги мають право здійснювати розподіл або перерозподіл гуманітарної допомоги між набувачами гуманітарної допомоги з дотриманням її цільового призначення без додаткового погодження з донором. Набувачі гуманітарної допомоги - юридичні особи, визначені підпунктами "а", "б", "в", "г", "ґ", "д", "е", "є" пункту 5 статті 1 цього Закону, мають право здійснювати передачу одержаної від отримувача гуманітарної допомоги іншим набувачам за погодженням з отримувачем такої допомоги, наданим у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, з дотриманням її цільового призначення.

    {Статтю 3 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 3448-IX від 08.11.2023 }

    У період дії воєнного або надзвичайного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування Кабінет Міністрів України має право:

    встановлювати спрощений порядок визнання допомоги гуманітарною за декларативним принципом, без прийняття відповідного рішення спеціально уповноваженим державним органом з питань гуманітарної допомоги;

    розглядати та приймати рішення про розширення переліку отримувачів гуманітарної допомоги.

    {Статтю 3 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 3448-IX від 08.11.2023 }

    Попередня

    3/17

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати