Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 75. Поняття командитного товариства

Командитним товариством визнається товариство, в якому разом з одним або більше учасниками, які здійснюють від імені товариства підприємницьку діяльність і несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном, є один або більше учасників, відповідальність яких обмежується вкладом у майні товариства (вкладників), та які не беруть участі в діяльності товариства.

{Частина перша статті 75 в редакції Закону № 769/97-ВР від 23.12.97; із змінами, внесеними згідно із Законом № 997-V від 27.04.2007}

Якщо у командитному товаристві беруть участь два або більше учасників з повною відповідальністю, вони несуть солідарну відповідальність за боргами товариства.

Особа може бути повним учасником тільки в одному командитному товаристві. Повний учасник командитного товариства не може бути учасником повного товариства. Повний учасник командитного товариства не може бути вкладником цього самого товариства.

{Статтю 75 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 997-V від 27.04.2007}

Найменування командитного товариства повинно містити імена (найменування) всіх повних його учасників, слова "командитне товариство" або містити ім'я (найменування) хоча б одного повного учасника з доданням слів "і компанія", а також слів "командитне товариство".

{Статтю 75 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 997-V від 27.04.2007}

Якщо у найменування командитного товариства включене ім'я вкладника, такий вкладник стає повним учасником товариства.

{Статтю 75 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 997-V від 27.04.2007}

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
1