Стаття 14. Спостережна рада

Про фінансову реструктуризацію (ЗМІСТ) Інші закони
  • 584

    Переглядів

  • 584

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Спостережна рада є координаційним органом з питань організації та проведення процедури фінансової реструктуризації. Спостережна рада складається з дев’яти осіб - по одному представнику від Національного банку України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері економічного розвитку, та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну правову політику, державну політику з питань банкрутства, п’ятьох представників від об’єднань учасників фінансових ринків, об’єднань представників бізнесу, експертів фінансового ринку, кандидатури яких проходять обговорення на відкритому засіданні комітету Верховної Ради України, до предметів відання якого належать питання регулювання ринків фінансових послуг, який шляхом прийняття рішення делегує таких представників до спостережної ради.

    {Абзац перший частини першої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 112-IX від 19.09.2019 }

    Члени спостережної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

    Спостережну раду очолює голова спостережної ради, обраний її членами із свого складу простою більшістю голосів від числа членів спостережної ради.

    2. До повноважень спостережної ради належить:

    1) створення та формування персонального складу секретаріату;

    2) розроблення та затвердження положення про секретаріат;

    3) здійснення контролю за діяльністю секретаріату та узагальнення звітності, що надається секретаріатом, про перебіг та результати проведення процедури фінансової реструктуризації;

    4) створення та формування персонального складу арбітражного комітету;

    5) затвердження та внесення змін до списку арбітрів;

    6) затвердження та внесення змін до арбітражного регламенту та ставок арбітражного збору;

    7) затвердження рекомендацій та вимог до документів, необхідних для проведення процедури фінансової реструктуризації, які подаються до секретаріату або надсилаються секретаріатом, та до звіту про проведення огляду фінансово-господарської діяльності боржника;

    8) розроблення та затвердження вимог до незалежних експертів.

    3. Спостережна рада затверджує регламент своєї діяльності.

    Попередня

    14/32

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати