Головна Сервіси для юристів ... Закони Про дипломатичну службу Стаття 9. Вимоги та порядок прийняття на дипломатичну службу Стаття 9. Вимоги та порядок прийняття на дипломати...

Стаття 9. Вимоги та порядок прийняття на дипломатичну службу

Про дипломатичну службу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2141

    Переглядів

  • 2141

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 9 в редакції Закону № 2911-VI від 11.01.2011 }

    Дипломатичними працівниками можуть бути громадяни України, які мають відповідну фахову вищу освіту, необхідні професійні та ділові якості, володіють державною та іноземними мовами і за станом здоров'я можуть бути направлені у довготермінове відрядження.

    Адміністративно-технічними працівниками дипломатичної служби можуть бути громадяни України, які мають відповідну фахову освіту, необхідні професійні та ділові якості, володіють державною та, як правило, іноземними мовами і за станом здоров'я можуть бути направлені у довготермінове відрядження.

    {Частина друга статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2911-VI від 11.01.2011 }

    На дипломатичних та адміністративно-технічних працівників поширюються також вимоги до рівня професійної компетентності, визначені Законом України "Про державну службу".

    {Статтю 9 доповнено новою частиною згідно із Законом № 889-VIII від 10.12.2015 }

    Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад у системі органів дипломатичної служби, за їх письмовою згодою проводиться спеціальна перевірка в порядку, встановленому Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

    {Статтю 9 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 }

    Особи, які претендують на зайняття посад у системі органів дипломатичної служби, до призначення на відповідну посаду подають за місцем майбутньої служби декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за формою і в порядку, що встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", та зобов'язані повідомити керівництву органу чи підрозділу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі чи підрозділі близьких їм осіб.

    {Статтю 9 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 }

    Не можуть бути прийнятими на дипломатичну службу особи, щодо яких встановлені обмеження у Законі України "Про державну службу".

    Прийняття на дипломатичну службу здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли призначення на дипломатичні посади здійснює Президент України відповідно до Конституції України. Порядок проведення конкурсу для прийняття на дипломатичну службу визначається Кабінетом Міністрів України.

    {Частина статті 9 в редакції Закону № 2911-VI від 11.01.2011 }

    Під час проведення конкурсу забороняється вимагати від кандидатів на дипломатичну службу відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством України.

    Міністр закордонних справ України має право самостійно добирати та приймати осіб на посади для роботи в патронатній службі, яка забезпечує його діяльність. Порядок проходження дипломатичної служби такими особами встановлюється Кабінетом Міністрів України.

    {Частина статті 9 в редакції Закону № 2911-VI від 11.01.2011 }

    Попередня

    9/89

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст