22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Державний бюджет України на 2016 рік Стаття 24. Установити, що у 2016 році міжбюджетні відносини з державним бюджетом мають бюджети об’єднаних територіальних громад, наведені у додатку № 10 до цього Закону, у яких 25 жовтня 2015 року відбулися перші місцеві вибори. Стаття 24. Установити, що у 2016 році міжбюджетні ...

Стаття 24. Установити, що у 2016 році міжбюджетні відносини з державним бюджетом мають бюджети об’єднаних територіальних громад, наведені у додатку № 10 до цього Закону, у яких 25 жовтня 2015 року відбулися перші місцеві вибори.

Про Державний бюджет України на 2016 рік (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Попередня

26/36

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст