Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адміністративну процедуру Стаття 77. Нікчемність адміністративного акта

Стаття 77. Нікчемність адміністративного акта

Про адміністративну процедуру (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2456

    Переглядів

  • 2456

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Прийнятий адміністративним органом адміністративний акт є нікчемним, якщо він містить очевидні значні недоліки, зокрема:

    1) в адміністративному акті, прийнятому в письмовій формі, відсутні відомості про адміністративний орган, який його прийняв;

    2) відповідно до законодавства адміністративний акт може бути прийнятий лише у стандартизованій формі, але цю вимогу не дотримано;

    3) адміністративний акт прийнято адміністративним органом, який не має на це відповідних повноважень;

    4) виконання адміністративного акта вимагає вчинення злочину;

    5) виконання адміністративного акта є об’єктивно неможливим.

    2. Нікчемний адміністративний акт не набирає чинності.

    3. Нікчемність частини адміністративного акта спричиняє нікчемність усього акта, якщо без нікчемної частини відповідний адміністративний акт не був би прийнятий.

    4. Адміністративний орган у будь-який час може своїм рішенням визнати нікчемність прийнятого ним адміністративного акта. Особа, яка має на це законний інтерес, може вимагати визнання адміністративного акта нікчемним від адміністративного органу, що його прийняв, чи звернутися з відповідним позовом до суду.

    Попередня

    77/100

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст