Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адміністративну процедуру Стаття 63. Розгляд та вирішення справи із заслуховуванням учасників адміністративного провадження Стаття 63. Розгляд та вирішення справи із заслухов...

Стаття 63. Розгляд та вирішення справи із заслуховуванням учасників адміністративного провадження

Про адміністративну процедуру (ЗМІСТ) Інші закони
  • 795

    Переглядів

  • 795

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Учасник адміністративного провадження має право бути заслуханим адміністративним органом до прийняття рішення у справі, якщо таке рішення може негативно вплинути на його право, свободу чи законний інтерес, крім випадків, передбачених цим Законом.

    Право учасника адміністративного провадження бути заслуханим реалізується ним шляхом подання до адміністративного органу своїх пояснень та/або заперечень у спосіб, передбачений цим Законом для подання заяви.

    Адміністративний орган інформує учасника адміністративного провадження про можливі негативні наслідки його неучасті у провадженні та ненадання пояснень та/або заперечень у справі, у тому числі у разі оскарження адміністративного акта.

    2. Заслуховування не проводиться, якщо:

    1) необхідно вжити негайних заходів для запобігання заподіянню шкоди;

    2) відповідно до законодавства вимагається негайне прийняття рішення;

    3) адміністративний орган приймає відповідний адміністративний акт в автоматичному режимі;

    4) прохання заявника є очевидно безпідставним.

    Попередня

    63/100

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст