Головна Блог ... Новини Президент Зеленський підписав закон про штрафи за порушення вивезення валюти за кордон - ЗУ № 6051 Президент Зеленський підписав закон про штрафи за ...

Президент Зеленський підписав закон про штрафи за порушення вивезення валюти за кордон - ЗУ № 6051

Відключити рекламу
Президент Зеленський підписав закон про штрафи за порушення вивезення валюти за кордон - ЗУ № 6051 - 803e3465559ccd180dd55080a041505b.jpg

Президент Володимир Зеленський підписав закон (проект № /27729" rel="nofollow" target="_blank">6051), який встановлює штрафи за переміщення через кордон незадекларованих товарів та іноземної валюти.

Про це свідчить інформація на веб-сайті Верховної Ради.

Проект встановлює адміністративну відповідальність за недекларування валютних цінностей у сумі понад 10 000 євро на особу. За це порушення передбачається відповідальність у вигляді штрафу розміром 20% від суми, яка перевищує дозволену для вивезення без декларування суму.

У той самий час сплата штрафу як така не буде підставою пропустити через митний кордон валюту без документів (довідки).

Користуйтеся консультацією: За перевезення валюти - конфіскація авто на митниці

Як раніше пояснив голова податкового комітету Данило Гетьманцев, 20% штрафу застосовуватиметься «виключно у разі недотримання встановленої форми декларування валюти». Якщо ж гроші переміщуватимуться з приховуванням або поза митним контролем, то власнику доведеться сплатити штраф у розмірі 100% вартості з конфіскацією всієї суми валюти.

Водночас закон передбачає укладання мирної угоди з митницею. І тут порушник зобов’язаний сплатити повну суму штрафу протягом 30 днів. Тоді митний орган припиняє провадження у справі про порушення митних правил.

 • Нацбанк України та центральний банк Нідерландів домовилися про можливість обміну готівкової гривні для українців, які отримали дозвіл на тимчасове перебування;
 • раніше домовленостей щодо обміну готівкової гривні на місцеву валюту було досягнуто з центральними банками Польщі, Німеччини, Бельгії, Італії, Швеції;
 • відколи з’явилася різниця курсів валют в офіційних установах та обмінниках, в Україні та за кордоном, українці почали цим користуватися. Проте нині така тенденція банкоматного туризму поступово зникає.

Джерело: finance.ua

Пользуйтесь консультацией: Финмониторинг в военное время

 • 2195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2195

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст