Головна Блог ... Аналітична стаття Статті «Практична» інструкція крадіжки дітей. Одна зі стадій відпрацювання «закону Верещук». «Практична» інструкція крадіжки дітей. Одна зі ста...

«Практична» інструкція крадіжки дітей. Одна зі стадій відпрацювання «закону Верещук».

Відключити рекламу
 - b3b90c45d924305e48632932a53c38a5.jpg

У минулих публікаціях розглядалася та аналізувалась правова база у випадках незаконного переміщення дітей. (Посилання).

Зараз розглянемо конкретний випадок, як відбувалося і досі відбувається відпрацювання викрадення на практиці. Бездіяльність поліції та інших державних структур. Сприяння виключно викрадачам та правопорушникам. На рівні закону.

Конкретна ситуація з конкретними дійовими особами. І, навіть, не має значення на території активних бойових дій чи ні. У цьому випадку, це центр Києва, Печерський район. Тобто, Печерський райвідділ поліції. Той самий райвідділ, де «не розуміють мов», де заявники - «дебіли», де стверджують, що ніяка іноземна допомога та підтримка Україні не потрібна і лише заважає, та інші перли.

Загалом все як є, від першої особи. Чітко, поетапно, без «води».

РОЗДІЛ 1. Безпосереднє викрадення дитини.

Крок 1. Вибір дитини.

У першу чергу вибирається дитина що сподобалася, або підходить під конкретні критерії. Позначається той чи інший «замовник». В даному випадку – це далеко не законослухняна мати (що ще більше ускладнює ситуацію з правової точки зору).

Спочатку викликана поліція ще намагається діяти законно. Це ще не зовсім «своя» поліція і не одразу орієнтуються у ситуації. Однак до незаконних дій вже готові.

Крок 2. Домовленість із поліцією.

«Замовника/цу» довозять до райвідділу, де вона «домовляється» з тією чи іншою особою в ювенальній превенції, або ще з ким. Начальником ювенальної превенції Печерського райвідділу, до речі, є Володимир Дем'яненко.

Після цього, те саме співробітники поліції магічним чином змінюють своє ставлення і готові виконати будь-яку, навіть явно незаконну, вказівку вищестоящого. В даному випадку – незаконно проникнути у квартиру, де живе (з самого народження) дитина.

За допомогою чи ключів, отриманих від замовника, чи своїх «універсальних відмичок».

Крок 3. Зламування замків.

Далі, здійснюються спроби відчинити двері, але оскільки є не всі ключі від чужої квартири, то один із замків просто ламається.

Крок 4. Застосування вогнепальної зброї.

Якщо ж відчинити двері не виходить, то можна застосувати зброю - «... стріляй у замок!»

Крок 5. Відбирання дитини.

Після того як доступ в чужу квартиру забезпечений, наряд поліції від'їжджає.

Безпосереднє викрадення вже проводять невідомі особи у цивільному. Силою відбирають та відвозять дитину у невідомому напрямку.

РОЗДІЛ 2. Звернення до поліції.

Далі батько звертається до поліції. У той же Печерський райвідділ за місцем події.

Проте поліція нічого не робить, навіть не вносить дані до ЄРДР і, відповідно, не розслідує. Доводиться звертатися до суду. А розгляд справи може займати й місяці й навіть роки, як у справі 757/368/21-к.

(На час написання статті, відомості до ЄРДР не внесено, всупереч Ухвалі суду.)

А дитину вже викрали, вивезли спочатку до Донецької області. А наразі, імовірно дитина за кордоном, але це певно невідомо.

Печерський же райвідділ – досі не діє. І добре б просто не діяв, так навпаки всіляко перешкоджає заявнику в спробах повернути викрадену та утримувану в заручниках (саме так у даному конкретному випадку, оскільки є вимоги викупу за інформацію і погрози) дитину.

Щобільше, все, що стає відомо у ювенальній превенції Печерського райвідділу – відразу стає відомо і викрадачам.

РОЗДІЛ 3. Звернення до вищих інстанцій.

Звернення до вищих інстанцій, таких як Головне управління на Володимирській 15 у м. Києві, теж не призводять ні до чого. Де саме дитина - не повідомляють. Ґрунтуються лише на отриманій саме від заявника інформації про країну де зараз може бути дитина, на нічим не підкріплених словах викрадачів... та інформації з того самого Печерського райвідділу, від того самого Володимира Дем'яненка... Інші докази та факти не розглядають. Підхід виключно формальний.

Як результат тривалого розгляду – марна відповідь. До ЄРДР відомості не вносяться. А експертизи та слідчі дії можливі лише після внесення відомостей до ЄРДР та відкриття кримінального провадження.

І знову звернення до суду, спростування та безстрокове очікування. Суд же тягне з видачею Ухвал, а без оригіналу з «мокрою» печаткою поліція не робить нічого.

Реагування на звернення до ДБР ідентичне з реакцією Поліції – як брати близнюки. «Ворон ворону око не виклює».

Мета – не робити абсолютно нічого та затягувати час.

ПІДСУМОК.

Викрадення залишається безкарним й добитися чогось на межі нереального.

А час іде. І знайти та повернути викрадених дітей стає просто неможливо, поки докорінно не зміниться система. Або поки конкретні особи не понесуть особисту відповідальність публічно та показово. І таку відповідальність, щоб іншим надалі не кортіло.

П.С.

Описані вище дії - ідентичні діям держави - терориста - агресора. Тому є питання, - а ким вони ініційовані, і хто в цьому найбільше зацікавлений?

Сам собою напрошується невтішний висновок – що учасники цієї історії і є справжнім ДРГ, що діє виключно на шкоду Україні та на користь держави – терориста – агресора.

Вони і є справжніми зрадниками, а тому подібні події не повинні проходити повз Службу Безпеки України. Тим більше, що про цю конкретну справу СБУ знає дуже добре.
Автор статті: Acco Service / (Акко сервіс)
 • 1109

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1109

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Печерский район Киева самый беспредельный во всей Украине, там нужно поголовно, менять весь состав суда и полиции вместе с прокуратурой. Зажрались уже так, эти "небожители" - что и земои под ногами не видят. По всей Украине в этих структурах произвол, но в этом районе Киева, он вообще зашкаливает.

  24.04.2023 15:16

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні аналітичні статті

  Дивитись усі статті
  Дивитись усі статті
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст