06.06.2017 | Автор: Веб-ресурс "Протокол"    Переглядів:  336
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Порядок оскарження рішень Держземкадастру пропонують спростити

Депутати Верховної Ради пропонують змінити порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру.

Про це йдеться в законопроекті № 6017, яким пропонується внести зміни до Закону України "Про Державний земельний кадастр".

Відповідним законопроектом передбачається можливість оскарження рішення чи дії

з питань геодезії, картографії та кадастру в територіальних органах земельного кадастру.

Користуйтесь консультацією: Приватизація земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення ОСГ, яка розташована за межами населеного пункт

Так, пропонується передати повноваження Держгеокадастру та його терорганам із скасування рішень державних кадастрових реєстраторів, які були прийняті з порушенням чинного законодавства.

"Вперше в сфері ведення Державного земельного кадастру пропонується запровадити можливість оскарження рішень, дій та бездіяльності державних кадастрових реєстраторів в адміністративному порядку. Особа, яка вважає, що її права порушено, зможе оскаржити відповідні дії чи рішення до територіального органу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У разі незгоди з рішенням вказаного органу за результатом розгляду скарги його можна буде оскаржити до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Виключення становлять рішення про скасування рішення про відмову в державній реєстрації земельної ділянки та проведення державної реєстрації земельної ділянки, які можна буде оскаржити виключно до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру або до суду", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Пользуйтесь консультацией: Как быть, если в документах на землю ошибка?

Депутати вважають, що цим змінами спростять вирішення спорів та розгляд справ, пов'язаних із земельним кадастром.

При тому зазначається, що відповідний законопроект не впливає на ринок праці, проте має покращити рейтинг Світового банку  "Ведення бізнесу" в Україні.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

Пользуйтесь консультацией: Как изменить юридический статус земельного участка

 

5
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення