Головна Юридичний світ ... Події Податкове резидентство у Польщі

Податкове резидентство у Польщі

06.12.2022
Переглядів : 2948
 - 5b44fec12a88d8a246061c8578eb6ac5.png
Дата події
2022-12-07
Час проведення: 15:00-16:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Дата: 7 грудня о 15.00 (за Києвом)

Спікер: Яна Михайлюк,

к.ю.н., адвокат, радник TOTUM LF, керівник практики «Корпоративне та податкове право»

Тема прямого ефіру: “Податкове резидентство у Польщі”

Поговоримо про проблемні питання визначення податкового статусу українських підприємців, які прибули до Польщі у зв’язку із російською агресією.

Прийняття Республікою Польща спеціального закону Про допомогу громадянам України, спричинило надання визначеній категорії громадян, зокрема, права на працевлаштування та ведення бізнесу на території Польщі, що призводить до необхідності сплачувати податки в цій країні.

Разом з тим, наявна значна кількість громадян України (самозайнятих осіб, фізичних осіб-підприємців), які планують продовжувати отримувати доходи від підприємницької діяльності з України чи інших країн, аніж Польща, що, зокрема, безпосередньо стосується широкого коло фізичних-осіб підприємців, зайнятих в сфері ІТ-послуг.

Розглянемо питання чи будуть підлягати оподаткуванню такі доходи оподаткуванню також і в Польщі, а якщо так, то яким чином розраховуватимуться податкові зобов’язання.

Приєднуйтесь, буде цікаво та корисно! https://leeloo.bca.education/kq10f4

Ну і, звісно ж, велика сесія відповідей на ваші питання 🤗

2948
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст