03.04.2016    Переглядів:  362
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Персонал банків рік за роком буде тільки скорочуватись завдяки FinTech-стартапам

Персонал банків рік за роком буде тільки скорочуватись завдяки FinTech-стартапам   - personal_bankiv_rik_za_rokom_bude_tilki_skorochuvatis_zavdyaki_fintech_startapam_57012595bedf2.jpg

Один з найбільших американських банків Citi прогнозує, що подальше зростання FinTech-стартапів призведе до того, що 30% банківських працівників втратять свої робочі місця в найближчі десять років.

У своєму звіті “Цифрова революція” банк пророкує, що американські і європейські банки скоротять 1,7 млн робочих місць до 2025 року через “уберизацію” банківського сектора, тобто стрімке зростання FinTech-стартапів.

Нові гравці, що з’являються на ринку, не зможуть замінити банки, але нові технології зможуть замінити банківські відділення та спосіб, яким банки спілкуються з клієнтами. На думку експертів, це спілкування повністю піде в онлайн – і мобільне середовище. Крім того, банки автоматизують свої бек-офіси, що також призведе до скорочення робочих місць.

Згадайте новину: Виходить iPhone SE – немає меж досконалості: синтез ідей айфонів 5-го і 6-го покоління

Як повідомляє Citi, кредитування і платежі — це дві сфери, в яких FinTech-стартапи залучили найбільше капітальних інвестицій. Майже половина (46%) приватного фінансування для FinTech-стартапів було в сфері послуг кредитування, на платіжні платформи припало 23%. А ці сфери завжди були традиційними для банків.

У доповіді також йдеться про те, що банки втрачають сфери впливу не тільки в США і Європі, але і в Азії. Приміром, в Китаї вже 96% продажів в електронній комерції відбуваються без участі банків.

Джерело: nytimes.com

Згадайте новину: Назван самый дорогой город мира (исследование) 

2
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: