Головна Юридичний світ ... Події Онлайн курсу Земельне право 5.0

Онлайн курсу Земельне право 5.0

26.06.2024
Переглядів : 180
 - 13ee07bb9eb54be6105f00a6692351c0.png
Дата події
2024-08-13
Час проведення: 19:00-21:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
6000грн
3000грн
-50%
Ваша знижка від Протокол
Online

Ми раді повідомити вам про запуск нового курсу Земельного права 5.0! Цей курс стане відмінною можливістю поглибити ваші знання про основні аспекти правового регулювання земельних відносин. Ви зможете вивчити ключові поняття, законодавчі акти та судову практику, які формують сучасну систему земельного права.

Курс земельного права підійде для широкого кола аудиторії:

1. Студенти юридичних спеціальностей: Вивчення земельного права є обов'язковим для майбутніх юристів, оскільки ця галузь є важливою складовою цивільного права.

2. Фахівці у сфері нерухомості: Агенти з нерухомості, розробники, оцінювачі та інші фахівці повинні розуміти земельне законодавство для успішного здійснення своєї діяльності.

3. Бізнесмени і підприємці: Розуміння правових аспектів управління земельними ресурсами допоможе уникнути правових проблем та оптимізувати бізнес-процеси.

4. Чиновники і публічні службовці: Земельне право є важливою складовою управління земельними ресурсами та регулюванням відносин у сфері місцевого самоврядування.

5. Особи, які планують купівлю або продаж земельних ділянок: Освоєння земельного законодавства дозволить зрозуміти права та обов'язки сторін у земельних відносинах.

Отже, курс земельного права відкритий для всіх, хто цікавиться цією актуальною та важливою галуззю права.

Не пропустіть шанс поглибити свої знання та отримати цінний практичний досвід у цій важливій галузі!

Залишайте заявку на курс та отримайте в подарунок вебінар на тему: “Обмеження щодо розпорядження землею під час воєнного стану”

Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.bca.education/land-law-4-0/?traffic_mark=5yeb70

180
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст