0
0
21
2025 року італійська столиця Рим відзначає грандіозне релігійне свято Ювілей, яке приваблює в місто величезну кількість паломників. Це призводить не тільки до величезних натовпів на вулицях, а й до підвищених цін на оренду житла для туристів.
Експерти туристичного видання Travel Off Path склали список із семи маловідомих стародавніх міст Європи, де можна перейнятися духом античності замість переповненого цьогоріч Риму.
1. Трір, Німеччина. Розташований за два кроки від кордону з Люксембургом Трір є найстарішим містом Німеччини, а колись він навіть був однією з трьох офіційних столиць Римської імперії. Найяскравішим символом Тріру є його стара, потемніла кам'яна брама Порта Нігра, яка входила до зведеної в II столітті нашої ери системи міських укріплень. Детальніше про те, що можна подивитися в Трірі, читайте в нашому великому матеріалі.
2. Агрідженто, Італія. Це місто на південно-західному узбережжі Сицилії, яке часто не береться до уваги, розташоване на вершині пагорба, що височіє над сільською місцевістю, а його головною визначною пам'яткою є усіяна руїнами Долина храмів: його найбільша споруда, храм Конкордії, є символічною грецькою спорудою, яку часто порівнюють з Афінським Акрополем.
3. Нім, Франція. Цей незвіданий скарб Південної Франції називають французьким Римом не просто так: колись він був важливим форпостом Римської імперії, і впродовж століть проробляв визначну роботу зі збереження цієї спадщини, від двох'ярусного амфітеатру 70 року нашої ери, в якому, як і раніше, відбуваються концерти і бої биків, до довколишнього трирівневого акведука Пон-дю-Гар.
4. Верона, Італія. Розташована на півночі Італії, за 120 кілометрів на захід від Венеції, Верона стала популярною після того, як вона стала частиною шекспірівської трагедії 16-го століття "Ромео і Джульєтта". Але крім цього Верона сповнена тисячолітніх споруд – найвідомішим серед них є величезний амфітеатр 1-го століття нашої ери, що височіє над рештою рівним міським пейзажем.
5. Сантіпоче, Іспанія. Невелике співтовариство за 20 хвилин їзди від жвавої андалузької столиці Севільї на півдні Іспанії найбільше відоме тим, що в ньому розташовані руїни колишнього великого римського міста Італіка, де народилися щонайменше двоє римських імператорів. Італіка – це величезний археологічний комплекс, який містить вілли з мозаїчною підлогою, оригінальну римську дорогу, що залишалася незмінною впродовж 2000 років, і, що найважливіше, великий амфітеатр, який за красою може змагатися з римським.
6. Пула, Хорватія. Це місто, що розташоване на узбережжі Адріатичного моря, можливо, є найбільш недооціненим культурним центром Хорватії: Дубровник, Спліт та подібні до них міста можуть здобути всю славу, але в них немає свого власного Колізею. Як і в Римі, у Пулі є амфітеатр, збудований ще 27 року до нашої ери: він вважається найзбереженішою стародавньою пам'яткою Хорватії, і навіть донині в ньому проводять живі виступи та музичні фестивалі.
7. В'єн, Франція. На залитому сонцем півдні Франції, за 500 кілометрів від елегантного Парижа, розташоване це чарівне невеличке місто з багатою історією, яка бере свій початок з часів Римської імперії. Французи дуже люблять В'єн за його ідеальне Старе місто із затишними бістро і площами з фонтанами, облямованими пастельними будівлями, і, звісно ж, безліччю римських руїн.
Як повідомляв УНІАН, раніше експерти назвали п'ять місць в Італії, де варто побувати 2025 року.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
355
Коментарі:
0
Переглядів:
515
Коментарі:
0
Переглядів:
433
Коментарі:
0
Переглядів:
1113
Коментарі:
0
Переглядів:
362
Коментарі:
0
Переглядів:
729
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.