Головна Юридичний світ ... Події МК «Як юристу працювати зі справою або проектом»

МК «Як юристу працювати зі справою або проектом»

24.10.2023
Переглядів : 1011
 - 8f4f83297bbae91b6f84e98746b7c6ba.png
Дата події
2023-10-23
Час проведення: 09:00-18:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
950грн
Online

У юристів завжди мало часу… і дуже багато роботи. Тому вкрай важливо впроваджувати в свою повсякденну роботу ті інструменти, які дозволяють швидше та ефективніше виконувати свою роботу.

Мене звати Тетяна Лежух, я адвокат з майже 13-річним адвокатським досвідом і я пройшла довгий шлях власного професійного становлення та розробила власний алгоритм роботи з будь-якою справою та проектом.

Зараз вже маючи власну практику, значний досвід викладання у Вищій школі адвокатури та у заснованій мною Школі молодого юриста, я можу дати реально діючі поради у питаннях збільшення рівня ефективності роботи юриста.

І саме тому я вирішила записати майстер-клас на цю актуальну тему.

Майстер-клас складається з: 6 відеолекцій, робочого зошита в форматі pdf, чек-листа для роботи зі справою та/або проектом.

ДОЛУЧИТИСЬ:

https://young-lawyer.com.ua/kursi/yak-yuristu-pracuvati-zi-spravami

🗂️Формат навчання: телеграм-канал.

Ви отримуєте миттєвий доступ до усіх матеріалів одразу після оплати.

⏳Строк доступу до матеріалів - безстроковий

💰Вартість: 950 гривень

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОЛУЧЕННЯ:

https://young-lawyer.com.ua/kursi/yak-yuristu-pracuvati-zi-spravami

1011
Переглядів
1
Коментарі

Вважаю:належную,якістю: -Тільки,усю,можливу,повноту: -усіх,можливих:процесуальних,дій! -Для:остаточного,вирішення,справ: "Європейським Судом з Прав Людини"!

27.10.2023 10:21

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст