06.02.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  209
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Міністр МВС Аваков незважаючи на рішення суду, все одно не надає список нагороджених іменною зброєю

Інформаційна агенція «Українські новини» отримали 1378 гривень від Міністерства внутрішніх справ України в якості стягнення, накладеного в рамках виконавчого провадження.

Згадайте новину: Министр МВД Аваков: Про наградное оружие, миллион владельцев огнестрелов и право владения на боевые пистолеты

Провадження стосувалося рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов’язав МВС надати інформацію на запит «Українських новин» про нагороджених іменною зброєю. Проте, як повідомив «Доступу» Денис Іванеско, директор ІА «Українські новини», рішення суду досі не виконано – МВС надіслало гроші, проте так і не надало копії наказів про нагороджених іменною зброєю.

«Виплата стягнення згідно виконавчого листа Окружного адміністративного суду Києва від 22.11.2016 року у справі №826 / 5047/16», – йдеться в супровідних документах до платежу.

Згадайте новину: Вищий адмінсуд підтвердив, що спроби МВС "секретити" накази Авакова про роздачу зброї – незаконні

Раніше «Українські Новини» отримали з відділу примусового виконання судових рішень Міністерства юстиції України повідомлення про відкриття 29 грудня 2016 року виконавчого провадження згідно з виконавчим листом Окружного адміністративного суду Києва від 22.11.2016 року. Згідно з текстом постанови, МВС має виконати рішення суду і надати у відповідь на запит «Українських Новин» список нагороджених осіб протягом 10 робочих днів

З МВС буде стягнуто ще 6 400 гривень виконавчого збору.                                                                                                                                

«Роздану міністром Аваковим вогнепальну зброю купили за бюджетні кошти. Громадяни мають право знати, яким чином міністр розпорядився державним майном у вигляді нагородних пістолетів, кулеметів і гвинтівок. …Серед нагороджених зброєю Аваковим – його політичні соратники і друзі, які не мають відношення ні до міністерства, ні до служби, але отримали за рахунок бюджету по кілька одиниць зброї до дня народження або в інших випадках. Тому міністерство так завзято ігнорує здоровий глузд, рішення суду і продовжує приховувати списки нагороджених», – заявив директор «Українських Новин» Денис Іванеско.

Як відомо, Міністерство внутрішніх справ програло «Українським Новинам» суд першої інстанції, апеляцію, касацію і навіть справа у Верховному суді України.

Вспомните новость: Аваков проиграл Українським Новинам в Верховном суде и обязан официально предоставить списки награжденных огнестрельным оружием

%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0_1

%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0_2

%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0_3

Джерело: Українські новини

2
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення