Головна Блог ... Новини Міністерство фінансів спільно з Державною фіскальною службою запускає комплексну реформу ДФС Міністерство фінансів спільно з Державною фіскальн...

Міністерство фінансів спільно з Державною фіскальною службою запускає комплексну реформу ДФС

Відключити рекламу
Міністерство фінансів спільно з Державною фіскальною службою запускає комплексну реформу ДФС - tn1_0_07399500_1498728738_5954c922121b7.jpg

Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба за підтримки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана починають проект з комплексного реформування Державної фіскальної служби. 27 червня, відбулася установча зустріч, присвячена запуску проекту за участі Міністра фінансів Олександра Данилюка та в.о. Голови ДФС Мирослава Продана.

Вспомните новость: До чего дошел прогресс: в Украине запущена автоматическая система возмещения НДС - Данилюк

В чому суть?

Проект передбачає практичне впровадження рекомендацій міжнародних партнерів і напрацювань Мінфіну, ДФС, депутатів та експертів.

В рамках проекту буде проведено оптимізацію процесів, підсилено головні функції ДФС, підвищено ефективність адміністрування податків та поліпшено якість послуг. Головна мета - зменшити рівень корупції та перетворити ДФС у вмотивовану сервісну службу.

Проект буде впроваджуватися Мінфіном та ДФС за підтримки консультантів міжнародної консалтингової компанії.

Проект матиме трирівневу структуру:

Перший рівень - це Наглядова рада, до складу якої входять представники західних урядових структур, міжнародних організацій та фондів, а саме: Мінфін США, МВФ,Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Мінфін Канади, Мінфін Німеччини, Прикордонно-митна служба США, представники ЄС. Наглядова рада координує проект, затверджує цілі та моніторить реалізацію проекту.

Вспомните новость: После Насирова. Что изменилось в отношениях фискалов с бизнесом

Другий рівень - Комітет управління, до якого входять Міністр фінансів, Голова ДФС, заступник голови ДФС, Держсекретар Мінфіну та менеджер проекту. Цей комітет зустрічатиметься щотижня для обговорення процесу реалізації реформи. До сфери його компетенції входить визначення пріоритетів, постановка завдань та вирішення спірних питань.

Третій рівень - Група впровадження реформи, до якої входять представники Мінфіну, ДФС, МВФ, Команд підтримки реформ при Мінфіні та ДФС, і міжнародні консультанти. Ця група буде працювати над практичним впровадженням змін за різними напрямками, серед яких аудит, сервісна служба, дотримання законодавства, налагодження внутрішніх процесів в ДФС та інші.

Інтерв'ю: Юлія Марушевська: “В Україні відбувається симуляція реформ”

В першу чергу буде проведено діагностику з метою визначення пріоритетів проекту. Вони будуть затверджені Комітетом управління. Потім група з впровадження реформи почне покрокове виконання цих пріоритетів.

Водночас, міжнародна Наглядова рада забезпечить професійний нагляд за проектом з перезавантаження ДФС.

Також передбачається поступове оновлення службового складу ДФС.

Джерело: Міністерство фінансів України

  • 1497

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1497

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст