Головна Блог ... Новини Мило чи гель для душу: що вибрати для шкіри та гігієни Мило чи гель для душу: що вибрати для шкіри та гіг...

Мило чи гель для душу: що вибрати для шкіри та гігієни

  • 0

  • 0

  • 36

Відключити рекламу

Для міцного здоров'я важливо відповідально підходити до питання особистої гігієни. Для очищення тіла зазвичай використовують гель для душу або мило. У цих засобів є свої плюси і мінуси, які варто враховувати під час свого вибору.

Раніше ми розповідали, як часто можна мити кота.

Що краще для шкіри - мило чи гель для душу

У всіх типів мила і гелів одна мета - видалити з поверхні шкіри бруд. Ключова різниця полягає в інгредієнтах.

Піт і бруд змішуються з природними оліями тіла, а тому можуть осідати на шкірі та сприяти розмноженню бактерій. Мило руйнує цей жирний шар і видаляє хвороботворні бактерії.

Як пише healthline, гелі для душу зазвичай містять інгредієнти, покликані відновити водний баланс шкіри, який може бути втрачений у процесі очищення.

Якщо у вас суха шкіра, яка часто лущиться, краще використовувати засоби зі зволожувальними компонентами. Наприклад, це може бути гель, який запобіжить втраті вологи.

У разі хронічних захворювань про вибір засобу варто проконсультуватися з дерматологом. Він не тільки підкаже, на що звернути увагу, а й може вказати на конкретні товари, які варто придбати.

Для відлущування може підійти брускове мило з дрібними частинками або спеціальні гелі.

Серед переваг мила важливо згадати екологічність. Його упаковка придатна до переробки, а саме воно найчастіше не містить інгредієнтів, які шкодять навколишньому середовищу.

Крім того, милу не потрібні консерванти і парабени для зберігання, а тому воно рідше викликає алергічну реакцію. Часто можна зустріти гіпоалергенні товари - повністю натуральне мило.

Варто враховувати всі ці нюанси, під час вибору того, що купити - мило чи гель для душу.

Що безпечніше мило чи гель для душу

Немає однозначної відповіді на питання, що краще мило або гель для душу, - все залежить від складу, чутливості шкіри і ваших уподобань. Тому розглянемо, на що потрібно звернути увагу.

Гліцерин - гарний очищувальний засіб рослинного походження, здатний утримувати вологу в шкірному бар'єрі, не позбавляючи шкіру олій.

Також будуть корисними подрібнені абрикосові кісточки, вівсянка та інші інгредієнти, які допомагають природним чином видалити омертвілі клітини шкіри.

Водночас варто уникати потужних антибактеріальних засобів у складі мила.

Наприклад, важливо перевірити, чи немає на етикетці триклозану. Він є потужним антибактеріальним засобом, але його заборонило FDA 2016 року, як і ще 18 інгредієнтів.

Шкідливими вважаються і парабени. Ці хімічні консерванти, які призначені для продовження терміну придатності косметичних продуктів, можуть бути пов'язані з деякими захворюваннями і дисфункцією ендокринної системи. З цієї причини їх краще уникати.

Якщо ви схильні до алергій, то не купуйте мийні засоби з ароматизаторами. На етикетці вони позначені як "fragrance" або "parfum".


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати