Головна Блог ... Новини Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цит...

Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки

Відключити рекламу
Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки - 037abda7744080f7565034f14a197943.jpg

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області визнав чоловіка винним у поширенні матеріалів, що виправдують збройну агресію Росії і закликають до насильницької зміни конституційного ладу України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 12 вересня.

5 вересня 2022 року в соцмережі «Однокласники» обвинувачений лайком поширив відеозапис із ознаками виправдовування збройної агресії РФ проти України,

Суд не деталізував зміст публікації, оскільки вона містить ненормативну лексику, зазначення якої у вироку є неприйнятною.

Через три днів громадянин натиснув, що «вважає класним» і таким чином поширив фото українського політичного діяча з текстом «Для тех кто в танке повторяю прямо в дуло, что войну на Украине можно закончить 10 выстрелами из танка. Стрелять нужно в здания администрации президента Украины и Верховную Раду. В рабочее время». Це цитата колишньої народної депутатки Надії Савченко.

Вважається, що в цитаті Савченко є ознаки публічних закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу України.

У суді чоловік вину визнав та показав, що був зареєстрований у соцмережі «Однокласники» ще до її заборони в Україні. Через цю мережу спілкувався з рідними. Одночасно обвинувачений запевнив, що його дії не вказують на підтримку агресії Росії проти України, а є лише наслідком його неакуратного ставлення до збереження на компʼютерній техніці шкідливих публікацій, які побачили тільки 15 відвідувачів його сторінок.

Згадайте новину: Драконовское! На Чернігівщині бабусю за лайки в «Одноклассниках» увʼязнили на 5 років

Крім того, він звернув увагу, що тяжких наслідків від його дій не наступило, безпосередньо від його дій люди в Україні не загинули.

За сукупністю обвинуваченого засудили до 2 років увʼязнення. До набрання вироком законної сили чоловіка взяли під варту в залі суду.

За останніми даними, після повномасштабного вторгнення РФ Савченко бере участь у бойових діях.

Це втретє людей засуджують за розповсюження такої цитати Савченко. У 2022 році в Кіровоградській області двох жінок покакарали умовно з випробувальними строками 2 роки і півтора роки.

 • 4076

  Переглядів

 • 4

  Коментарі

 • 4076

  Переглядів

 • 4

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Взагалі дивно коли увʼязнюють за репост, а за пост можуть і «героя» дати….)

  19.09.2023 09:56

  Не можно карати позбавленням волі за вираз думки. Кожен має право на власні погляди. Саме це є ознакою демократії

  18.09.2023 11:46

  100%. Звісно, і взагалі це суперечить Конституції

  18.09.2023 14:23

  Якій? Тій що⏸️?)

  19.09.2023 09:54

  А правоохоронці сидять і слідують, хто лайкне вселяку дурню, замість того, щоб її хнищити та притягнути до відповідальності того, хто цю дурню запустив(

  19.09.2023 09:56

  Два роки за те, що переповів в колі таких дурнів, як сам, те, що схоже на анекдот? І це при тому, що тисячі хабарників і корупціонерів, що крадуть мільйони у власного народа й армії, відкупляються від покарання, "укладаючи угоду зі слідством"? Невже ця влада рухається до сталінщини?

  19.09.2023 19:41

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст