Главная Блог ... Новости Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цит...

Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки

Отключить рекламу
Надія Савченко начебто воює, але за начебто її цитату засуджують. Мешканця Черкащини, який вподобав цитату посадили на 2 роки - 037abda7744080f7565034f14a197943.jpg

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області визнав чоловіка винним у поширенні матеріалів, що виправдують збройну агресію Росії і закликають до насильницької зміни конституційного ладу України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 12 вересня.

5 вересня 2022 року в соцмережі «Однокласники» обвинувачений лайком поширив відеозапис із ознаками виправдовування збройної агресії РФ проти України,

Суд не деталізував зміст публікації, оскільки вона містить ненормативну лексику, зазначення якої у вироку є неприйнятною.

Через три днів громадянин натиснув, що «вважає класним» і таким чином поширив фото українського політичного діяча з текстом «Для тех кто в танке повторяю прямо в дуло, что войну на Украине можно закончить 10 выстрелами из танка. Стрелять нужно в здания администрации президента Украины и Верховную Раду. В рабочее время». Це цитата колишньої народної депутатки Надії Савченко.

Вважається, що в цитаті Савченко є ознаки публічних закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу України.

У суді чоловік вину визнав та показав, що був зареєстрований у соцмережі «Однокласники» ще до її заборони в Україні. Через цю мережу спілкувався з рідними. Одночасно обвинувачений запевнив, що його дії не вказують на підтримку агресії Росії проти України, а є лише наслідком його неакуратного ставлення до збереження на компʼютерній техніці шкідливих публікацій, які побачили тільки 15 відвідувачів його сторінок.

Згадайте новину: Драконовское! На Чернігівщині бабусю за лайки в «Одноклассниках» увʼязнили на 5 років

Крім того, він звернув увагу, що тяжких наслідків від його дій не наступило, безпосередньо від його дій люди в Україні не загинули.

За сукупністю обвинуваченого засудили до 2 років увʼязнення. До набрання вироком законної сили чоловіка взяли під варту в залі суду.

За останніми даними, після повномасштабного вторгнення РФ Савченко бере участь у бойових діях.

Це втретє людей засуджують за розповсюження такої цитати Савченко. У 2022 році в Кіровоградській області двох жінок покакарали умовно з випробувальними строками 2 роки і півтора роки.

 • 4136

  Просмотров

 • 5

  Коментарии

 • 4136

  Просмотров

 • 5

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Взагалі дивно коли увʼязнюють за репост, а за пост можуть і «героя» дати….)

  19.09.2023 09:56

  Не можно карати позбавленням волі за вираз думки. Кожен має право на власні погляди. Саме це є ознакою демократії

  18.09.2023 11:46

  100%. Звісно, і взагалі це суперечить Конституції

  18.09.2023 14:23

  Якій? Тій що⏸️?)

  19.09.2023 09:54

  Під час війни? Ви що кажете? Може ще лаврова запустимо на українські канали, щоб він тут свою думку виказував? Ну. добре, він не українець. Ну тоді, Медведчука, той же мав українське громадянство, чому йому рота затулили, а іншому не можна? Така ваша позиція?

  26.09.2023 11:02

  А правоохоронці сидять і слідують, хто лайкне вселяку дурню, замість того, щоб її хнищити та притягнути до відповідальності того, хто цю дурню запустив(

  19.09.2023 09:56

  Треба обох на буцигарню і надьку і того, хто її постить. От же ганьбище України, ця тупа хабалка!

  26.09.2023 11:07

  Два роки за те, що переповів в колі таких дурнів, як сам, те, що схоже на анекдот? І це при тому, що тисячі хабарників і корупціонерів, що крадуть мільйони у власного народа й армії, відкупляються від покарання, "укладаючи угоду зі слідством"? Невже ця влада рухається до сталінщини?

  19.09.2023 19:41

  Надька Савченко була консервою путіна з самого початку і ганьба тим, хто цього не бачив. Погладшала в полоні на 50 кг. Вона має сидіти в тюрмі, не уявляю, хто її пустив на фронт, бо це природжена хабалка і зрадниця. Ще наведе на наші позіції дрони! Шо робиться, люди?

  26.09.2023 10:58

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст