Головна Блог ... Новини Колапс України стане для США найбільш значним приниженням, - британський ексміністр Колапс України стане для США найбільш значним прин...

Колапс України стане для США найбільш значним приниженням, - британський ексміністр

  • 0

  • 0

  • 6

Відключити рекламу

Якщо Вашингтон вирішить припинити підтримку України, то це стане ще більшим приниженням для США, ніж вихід з Афганістану.

Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ у подкасті британського щоденника The Telegraph. Він підкреслив, що якщо майбутня адміністрація президента Трампа допустить "колапс України", це вдарить по авторитету США.

Гейґ сказав, що Трамп критикує Байдена за ріення щодо Афганістану, "але якщо він призведе до колапсу України, це буде значно більшим приниженням для США".

"Це у власних інтересах Трампа підтримати силу Заходу у світі", – переконаний Гейґ.

При цьому, колишній міністр застеріг адміністрацію Трампа від надій "залагодити швидко" війну, або "залагодити її на умовах, що будуть вигідні Росії". Він зазначив, що замороження війни на лінії зіткнення означало б закласти основу для нової війни.

"Це призвело б до ще однієї, третьої війни, бо Путін прийде знову за тим, що залишилось", – висловив переконання Гейґ.

"Це дуже ясно, він хоче всю Україну. Щонайменше, він хоче стільки, щоб те, що лишиться, не могло функціонувати як суверенна держава, щоб вона не могла стати членом ЄС, НАТО, не могла робити позики, отримати гроші на відновлення міст. Тобто, щоб вона не була функціональною державою", - пояснив плани володаря Кремля дипломат.

За його словами, без гарантій безпеки від США і НАТО Україна не зможе існувати як держава, не зможе "зупинити Путіна через два роки, після того, як він відбудує свої збройні сили та повернеться за рештою".

"Можна наївно сказати, що ми встановимо мир за 24 години, але це не допоможе, якщо ви розбудовуєте нову війну", – підкреслив Гейґ.

На думку Гейґа, якщо Трамп припинить допомогу Україні, то Євросоюз і Велика Британія повинні будуть посилити свою. Але, як зазначив дипломат, ця допомога не може замінити американську і є лише тимчасовою. Але, як зазначив ексміністр, тут справа не лише в грошах, а й в технологіях. "Без американських супутників, програмного забезпечення американських компаній, Україна б не протрималася до нинішнього моменту. Європейські країни не мають того арсеналу зброї, щоб підтримувати Україну у повномасштабній сучасній війні", - констатував британський дипломат.

При цому він додав, що це стосується не лише України – жодна країна не змогла б себе захистити без допомоги США. 

"Для будь-якої демократії, якби якась країна зазнала тривалого нападу, було б дуже важко вижити без доброї волі та щедрості США", – сказав Гейґ.

Гейґ на посту міністра закордонних справ Британії

Гейґ очолював МЗС Великої Британії під час анексії Криму. Він визнав, що Захід припустився помилки, коли не відповів рішучіше на дії РФ у 2014 році. Він зазначав, що Тоді його країна була чшеном ЄС і пропонувала жорсткі санкції проти РФ, у той час, як Берлін та Рим "сподівалися ще якось домовитися з Путіним про тривалий мир і було важко відмовити їх від такої позиції".


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 6

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 6

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати