0
1
921
Уряд оприлюднив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо вдосконалення механізму переміщення військовослужбовців між військовими частинами Збройних Сил за їх ініціативою» від 12 листопада 2024 р. №1291.
Раніше відповідне «розблокування переведень» для військовослужбовців, які зможуть поставити питання про переведення через застосунок Армія+, анонсував Президент Володимир Зеленський. (Джерело : Судово-юридична газета)
Проект буде реалізовуватися протягом 2-х років, але не довше строку дії воєнного стану.
Міноборони доручено протягом 30 днів, тобто, до середини грудня, забезпечити технічну можливість реалізації експериментального проекту засобами Державного вебпорталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони Армія+.
Отже, відповідно до постанови право на звернення до Кадрового центру Збройних Сил з рапортом на переміщення мають 4 категорії військовослужбовців:
Рапорт на переміщення подається засобами Порталу Армія+. До рапорту військовослужбовець додає такі документи:
Погодження командира військової частини на переміщення військовослужбовця не є обов’язковим для таких військовослужбовців:
Кадровий центр Збройних Сил перевіряє поданий військовослужбовцем рапорт на відсутність підстав для відмови у переміщенні.
Строк для проведення такої перевірки становить 72 години з моменту надходження рапорту до Кадрового центру Збройних Сил.
У переміщенні військовослужбовця відмовляється за наявності однієї з таких підстав:
Будь-які інші підстави для відмови у переміщенні військовослужбовця заборонені.
За результатами перевірки Кадровий центр Збройних Сил в межах строку для проведення перевірки повідомляє військовослужбовцю засобами Порталу Армія+ про погодження або про відмову у погодженні рапорту із зазначенням підстав для відмови.
За відсутності підстав для відмови у переміщенні Кадровий центр Збройних Сил готує проект наказу на переміщення з доданими до нього документами і передає їх Головнокомандувачу Збройних Сил (для військовослужбовців офіцерського складу) або начальнику Генерального штабу Збройних Сил (для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу) на підписання.
Такий наказ повинен бути підписаний протягом 24 годин після завершення перевірки.
У подальшому інформацію про підписання наказу на переміщення військовослужбовця Кадровий центр Збройних Сил доводить до відома військовослужбовця засобами Порталу Армія+ протягом 24 годин після підписання наказу. Виконання наказу про переміщення військовослужбовця здійснюється в установленому порядку.
Технічним адміністратором Порталу Армія+ здійснюється випадкова вибірка (із застосуванням генератора випадкових чисел) 1% рішень щодо переміщення військовослужбовця, прийнятих відповідно до пунктів 8 і 10 цього Порядку, для перевірки.
Ці контрольні рішення, а також випадки несвоєчасного прийняття (або неприйняття) рішень про переміщення військовослужбовця перевіряються структурним підрозділом Міноборони, відповідальним за захист прав військовослужбовців, на відповідність застосованих Кадровим центром Збройних Сил підстав та строків, визначених цим Порядком для прийняття рішень, шляхом отримання та звіряння витягів з підтвердних документів та аналізу застосування положень цього Порядку.
У разі виявлення невідповідності підстав для прийняття рішень на переміщення військовослужбовця чи невідповідності у підтвердних документах, наданих Кадровим центром Збройних Сил, або несвоєчасного прийняття (або неприйняття) відповідних рішень структурний підрозділ Міноборони, відповідальний за захист прав військовослужбовців, протягом 24 годин з дати надходження необґрунтованої відповіді або повідомлення про випадки несвоєчасного прийняття (або неприйняття) відповідних рішень розміщує повідомлення про це на Порталі Армія+.
На Порталі Армія+ розміщуються такі відомості про перевірку протягом 24 годин з часу:
Протягом 24 годин з часу розміщення на Порталі Армія+ повідомлення про необґрунтовану відповідь чи несвоєчасне прийняття або неприйняття відповідних рішень Кадровий центр Збройних Сил забезпечує повторний розгляд рапорту військовослужбовця про переміщення та згідно з висновками перевірки і на підставі положень цього Порядку приймає рішення.
У разі виявлення необґрунтованої відповіді чи несвоєчасного прийняття (або неприйняття) відповідних рішень відповідальні особи несуть відповідальність згідно із законодавством.
Автор новини: Наталя Мамченко
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
151
Коментарі:
0
Переглядів:
158
Коментарі:
0
Переглядів:
184
Коментарі:
0
Переглядів:
164
Коментарі:
0
Переглядів:
88
Коментарі:
0
Переглядів:
370
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Що робити,якщо військовослужбовець призваний як обмежено придатний по статті(...б) у правильну частину, але на руках не має висновку ВЛК(йому його не дали)?