Стаття 33-9. Проміжне фінансування

Кодекс України з процедур банкрутства (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 161

    Переглядів

  • 161

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Боржник за згодою господарського суду має право залучати проміжне фінансування від третіх осіб.

    2. Для отримання згоди боржник подає до господарського суду заяву про залучення проміжного фінансування.

    Заява боржника повинна містити найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) фізичної особи - надавача проміжного фінансування, істотні умови договору, умови забезпечення виконання зобов’язання боржником та обґрунтування необхідності залучення проміжного фінансування.

    До заяви додаються проекти відповідних договорів.

    3. Суд розглядає заяву про залучення проміжного фінансування протягом 10 днів з дня її отримання.

    Адміністратор превентивної реструктуризації (у разі його призначення) подає до суду висновок щодо відповідності правочину про залучення проміжного фінансування вимогам цієї статті.

    Залучені кредитори мають право подати до суду свої заперечення щодо залучення проміжного фінансування.

    Суд надає дозвіл на залучення проміжного фінансування, якщо:

    1) залучення проміжного фінансування є обґрунтованим та необхідним для продовження діяльності боржника (ведення звичайної господарської діяльності) або для збереження чи збільшення вартості активів боржника;

    2) залучення проміжного фінансування відповідає інтересам як боржника, так і кредиторів;

    3) залучення проміжного фінансування не призведе до неплатоспроможності боржника;

    4) умови правочину щодо залучення проміжного фінансування відповідають звичайним ринковим умовам.

    Про надання згоди на залучення проміжного фінансування суд постановляє ухвалу.

    4. Правочин про залучення проміжного фінансування, вчинений у порядку та на умовах, передбачених цією статтею, у разі подальшого відкриття провадження у справі про банкрутство боржника не може визнаватися господарським судом недійсним на підставі статті 42 цього Кодексу чи як фраудаторний правочин.

    5. У разі якщо в подальшому щодо боржника буде відкрито провадження у справі про банкрутство, вимоги кредитора, який надав проміжне фінансування (крім випадку, якщо правочин щодо залучення проміжного фінансування визнано господарським судом у межах процедури банкрутства боржника недійсним з інших підстав, ніж на підставі статті 42 цього Кодексу, чи як фраудаторний правочин), підлягають задоволенню в першу чергу.

    Попередня

    46/171

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати